12:30 12.08.2019

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Публічне звернення громадської ради при МінТОТ до ДБР і НАБУ про притягнення міністра МінТОТ Черниша В.О. до кримінальної відповідальності"

1 хв читати

У понеділок, 12 серпня, о 12.30 в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція, присвячена заявам правозахисників і громадської ради при Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України до ДБР і НАБУ про притягнення міністра МінТОТ Вадима Черниша до кримінальної відповідальності: "Публічне звернення громадської ради при МінТОТ до ДБР і НАБУ про притягнення міністра МінТОТ Черниша В.О. до кримінальної відповідальності". Учасники: голова громадської ради при МінТОТ, голова ГС "Всеукраїнська Платформа Донбасу" Геннадій Борисичев; секретар громадської ради при МінТОТ, голова громадської організації "Союз переселенців Донбасу" Катерина Кочеткова; заступник голови громадської ради при МінТОТ Артем Зінченко (вул. Рейтарська, 8/5а). Додаткова інформація за тел. (050) 755-5575 Геннадій. Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Буремний старт двадцятих років - в Україні і світі"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" за результатами соціологічного дослідження на тему "Контрабанда в період пандемії"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Центр конституційного моделювання як лабораторія для пошуку шляхів виходу із конституційної кризи в Україні"

До відома: про онлайн-презентацію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" конкурсу грантів "Енергія розвитку"

До відома: про онлайн-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Вступна кампанія для молоді з тимчасово окупованих територій: підсумки 2020, початок 2021"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Рейтинги політпартій, вакцинація від COVID-19"

До відома: про перенесення на завтра, 19 січня, на 11.00 раніше анонсованої на 18 січня об 11.00 прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Рейтинги політпартій, вакцинація від COVID-19"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Максим Микитась: нові подробиці резонансних справ"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Рейтинги політпартій, вакцинація від COVID-19"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" компанії "Епіцентр К"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА