13:00 15.08.2019

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна", присвячену презентації наукової монографії "Теоретичні основи розслідування умисних убивств: кримінально-правові, криміналістичні та психологічні аспекти. Психологічний портрет серійного вбивці"

1 хв читати

У четвер, 15 серпня, о 13.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція, присвячена презентації наукової монографії "Теоретичні основи розслідування умисних убивств: кримінально-правові, криміналістичні та психологічні аспекти. Психологічний портрет серійного вбивці". Учасники: академік, кандидат психологічних наук, керівник Одеського регіонального відділення "Українська академія наук" Олег Мальцев; юрист, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри галузевого права Херсонського державного університету Олександр Саінчин; доктор юридичних наук, професор Національного університету "Одеська юридична академія", професор кафедри кримінального права Олександр Сотула (вул. Рейтарська, 8/5а). Додаткова інформація за тел. (063) 624-91-03. Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Протистояння Віктора Шокіна з екс-віце-президентом США Байденом. Американський слід в отруєнні екс-генпрокурора"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" за результатами дослідження "Незаконний обіг і використання зброї в Україні"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чи почув президент вимоги медичних працівників?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" щодо обшуків МВС в Ukrainian Cyber Alliance

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" щодо національної прем'єри балету "Спартак" у ХНАТОБ/Схід Opera

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Інвестиційний клімат в Україні, або як і чому влада встромляє палиці в колеса інвесторам"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Україна напередодні медового сезону: тренди та прогнози"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Мерія міста Дніпро та мер Дніпра Борис Філатов подають позов до пресслужби СБУ щодо захисту ділової репутації через системне розповсюдження неправдивої інформації"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чи почує президент профспілки, підприємців, аграріїв і журналістів?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Об'єднання Міністерства екології та Міністерства енергетики призвело до критичного екологічного стану в Україні"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА