11:00 22.08.2019

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чемпіонат України з інвестицій: переможці, учасники та уроки"

1 хв читати

У четвер, 22 серпня, об 11.00 в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Чемпіонат України з інвестицій: переможці, учасники та уроки", де буде оприлюднено підсумки чемпіонату активності й результативності дій місцевої влади із залучення інвестицій у регіони. Учасники: в.о. головного редактора журналу "Кореспондент" Олександр Крамаренко та керівник департаменту з комунікацій ДТЕК Ольга Захарова (вул. Рейтарська, 8/5а). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Протистояння Віктора Шокіна з екс-віце-президентом США Байденом. Американський слід в отруєнні екс-генпрокурора"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" за результатами дослідження "Незаконний обіг і використання зброї в Україні"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чи почув президент вимоги медичних працівників?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" щодо обшуків МВС в Ukrainian Cyber Alliance

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" щодо національної прем'єри балету "Спартак" у ХНАТОБ/Схід Opera

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Інвестиційний клімат в Україні, або як і чому влада встромляє палиці в колеса інвесторам"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Україна напередодні медового сезону: тренди та прогнози"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Мерія міста Дніпро та мер Дніпра Борис Філатов подають позов до пресслужби СБУ щодо захисту ділової репутації через системне розповсюдження неправдивої інформації"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чи почує президент профспілки, підприємців, аграріїв і журналістів?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Об'єднання Міністерства екології та Міністерства енергетики призвело до критичного екологічного стану в Україні"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА