12:30 27.08.2019

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" щодо створення електронного помічника – чат-бота для народних депутатів Верховної Ради нового скликання

1 хв читати

У вівторок, 27 серпня, о 12.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція про створення електронного помічника – чат-бота для народних депутатів Верховної Ради України нового скликання. Учасники: позаштатний радник президента з питань диджиталізації Михайло Федоров (участь уточнюється); народний депутат України нового скликання Галина Янченко; голова IT-управління Верховної Ради України Олексій Сидоренко; експерт з питань штучного інтелекту Українського інституту майбутнього Антон Семенов (вул. Рейтарська, 8/5а). Форма для реєстрації: https://forms.gle/gPR5UHnz7PeAkL336. Додаткова інформація за тел. (063) 586-02-15.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про онлайн-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Місцеві вибори: кампанія розпочалася!"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Державне рейдерство чи нова інвестиційна політика для зеленої енергетики?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Суспільно-політичні орієнтації населення України: квітень-2020"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Закон 466-IX: виробництво мастильних матеріалів в Україні під загрозою зупинення і зникнення"

До відома: про брифінг у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" адвокатів П.Порошенка та А.Герасимова на тему "Як фабрикують справи проти опозиції"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "ЕнергоКриза чи ЕнергоГра? Чим загрожує зміна правил? Проблеми та шляхи розвитку "зеленої" енергетики, та в чиїх руках її майбутнє"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Незаконні рішення ВАКС про обрання запобіжного заходу у справі VAB банку"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Незаконні рішення ВАКС про обрання запобіжних заходів у справі VAB банку"

До відома: про онлайн-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Дорожній бізнес закликає припинити дискримінацію під час тендерних закупівель"

До відома: про онлайн-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Моніторинг електоральних орієнтацій за результатами експрес-опитування населення Києва"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА