11:00 07.10.2019

До відома: про "круглий стіл" у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Результати тест-моніторингу ТОП-20 інтернет-магазинів України: чому за два роки онлайн-торгівля не змінила ставлення до покупця і вимог законодавства?"

1 хв читати

У понеділок, 7 жовтня, об 11.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться "круглий стіл" на тему "Результати тест-моніторингу ТОП-20 інтернет-магазинів України: чому за два роки онлайн-торгівля не змінила ставлення до покупця та вимог законодавства?". Учасники: керівник Центру незалежних споживчих експертиз "ТЕСТ" Валентин Безрукий, менеджер комітету побутової електротехніки Європейської Бізнес Асоціації Вікторія Куликова, заступник директора та керівник проекту з боротьби з контрабандою аналітичного центру "Український інститут майбутнього" Євген Єнін, незалежні експерти. Запрошено представників від ДФС України, МЕРТ України (вул. Рейтарська, 8/5а). Акредитація журналістів обов'язкова за тел. (073) 437-78-77.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "підсумки президентських виборів у Білорусі 2020: що робити Україні?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Підсумки президентських виборів у Білорусі-2020: що робити Україні"?

До відома: про онлайн-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" учасників "Ініціативи 16 липня" на тему "Стан українського суспільства. Україна 1991 vs 2020: порівняльний соціологічний аналіз"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Вплив медіатероризму на репутацію: де закінчується журналістика і розпочинається кримінальна відповідальність"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Місяць до старту виборів: адмінресурс, дострокова агітація, чорні технології"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Презентація результатів соціологічних досліджень: національний рейтинг політичних партій, безпека громадян, електоральні настрої жителів Закарпатської області"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Хто і чому знищував конярство України і як врятувати галузь. Думка керівників конярських підприємств"

До відома: про онлайн-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" учасників "Ініціативи 16 липня" на тему: "Суверенітет і десуверенізація в сучасному світі"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Незалежні партії об'єднують зусилля на київських виборах"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Заборона проросійських партій в Україні стала на крок ближчою: презентація документа"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА