12:00 08.10.2019

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Бізнес VS ДБР. Історія успіху без "відкатів"

1 хв читати

У вівторок, 8 жовтня, о 12.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Бізнес VS ДБР. Історія успіху без "відкатів". Учасники: засновниця ТОВ АПК "Ніка" Лариса Онул; адвокат Любомир Дроздовський; народний депутат, член комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Олексій Жмеренецький; виконавчий директор ГО "Антикорупційний штаб" Сергій Миткалик; голова Турецької ділової ради Расім Бекмезджі (вул. Рейтарська, 8/5а). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (097) 645-56-87.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" щодо національної прем'єри балету "Спартак" у ХНАТОБ/Схід Opera

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Інвестиційний клімат в Україні, або як і чому влада встромляє палиці в колеса інвесторам"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Україна напередодні медового сезону: тренди та прогнози"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Мерія міста Дніпро та мер Дніпра Борис Філатов подають позов до пресслужби СБУ щодо захисту ділової репутації через системне розповсюдження неправдивої інформації"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чи почує президент профспілки, підприємців, аграріїв і журналістів?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Об'єднання Міністерства екології та Міністерства енергетики призвело до критичного екологічного стану в Україні"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" щодо презентації наукової монографії "Філософія півдня Італії"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Кого підтримують українці й чому просів рейтинг Кабміну?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Відшкодування збитків Україні за агресію Російської Федерації: влада має почати готувати наші вимоги вже зараз"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Секретні документи МВС. Стеження за активістами"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА