12:00 11.10.2019

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Новий закон про столицю - нові можливості для місцевого самоврядування в Києві"

1 хв читати

У п'ятницю, 11 жовтня, о 12.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Новий закон про столицю - нові можливості для місцевого самоврядування в Києві". Учасники: народний депутат України Арсеній Пушкаренко; адвокат, експерт з питань місцевого самоврядування Іван Макар; депутат Печерської районної в м. Києві ради VI скликання Тетяна Трикоз; голова ГО "Центр захисту прав громади Голосіїва" Михайло Ромась (вул. Рейтарська, 8/5а). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (050) 981-62-09.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чи стануть місцеві вибори наступного місяця передумовою для дочасних виборів Верховної Ради і президента"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Самоврядування медичних професій від Верховної Ради: звільнення від рабства чи поневолення?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Політичні вподобання жителів Івано-Франківська та області"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Огляд проекту бюджету-2021: 6% дефіциту та видатки на розвиток людського капіталу"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему не "Не можна допустити скасування норм законів №128-IX та №129-IX про програмні РРО і прозорі правила підприємництва"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Виборчий штаб і день виборів - презентація автоматизованої системи швидкого підрахунку голосів та управління штабом"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Україна: які інвестиційні проекти повернуть Україну в поле зору іноземних інвесторів?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" щодо видання монографії "Право в політичному житті України"

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Основні обставини поточного політичного сезону в Україні"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Зелена енергетика України під загрозою. Хто хоче скасувати зелені тарифи у Конституційному Суді?"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА