12:30 23.10.2019

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Новий рівень в'їзного медичного туризму в Україну: світове визнання на найбільшій конференції в Дубаї 2019"

1 хв читати

У середу, 23 жовтня, о 12.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Новий рівень в'їзного медичного туризму в Україну: світове визнання на найбільшій конференції в Дубаї 2019". Учасники: головний лікар і СЕО клубної клініки з управління віком ReFuture Clinic Євген Шагов; народний депутат, заступник голови комітету охорони здоров'я VІІІ скликання Верховної Ради України, президент Всеукраїнської асоціації фізичної медицини, реабілітації і курортології Ірина Сисоєнко; народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань молоді та спорту, призер Олімпійських Ігор Жан Беленюк; воротар збірної України з футболу і ФК "Шахтар" Андрій Пятов (вул. Рейтарська, 8/5а). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями, додаткова інформація за тел. (063) 482-32-17, orlova@refuture.clinic.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Розвиток аюрведи і йоги в Україні як особливого напряму для збереження та покращення здоров'я людини"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Стратегія партнерства української індустрії та світової фундаментальної науки"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Про створення загальнонаціонального страйкового комітету "Заради майбутнього!"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Податки і підприємництво: оцінки та очікування"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" за результатами дослідження на тему "Чи готові українці до зміни клімату?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Суд у Луганській області призупинив провадження щодо прокурора т. зв. ЛНР, якого звинувачують у катуваннях і позасудових стратах. Колишні полонені вимагають справедливості"

До відома: про СКАСУВАННЯ прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Кризова ситуація в компанії АТ "Сумигаз". Чому НКРЕКП відклала перегляд тарифу лише для однієї з 44 газорозподільних компаній України?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Презентація проекту телесеріалу "Часова Варта"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Блокування виплат єдиного соціального внеску. Як людям отримати соціальні виплати на підприємстві з арештованими рахунками?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Політична осінь 2019 - передчуття епічного буревію чи шторм на болоті?"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА