12:30 23.10.2019

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Новий рівень в'їзного медичного туризму в Україну: світове визнання на найбільшій конференції в Дубаї 2019"

1 хв читати

У середу, 23 жовтня, о 12.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Новий рівень в'їзного медичного туризму в Україну: світове визнання на найбільшій конференції в Дубаї 2019". Учасники: головний лікар і СЕО клубної клініки з управління віком ReFuture Clinic Євген Шагов; народний депутат, заступник голови комітету охорони здоров'я VІІІ скликання Верховної Ради України, президент Всеукраїнської асоціації фізичної медицини, реабілітації і курортології Ірина Сисоєнко; народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань молоді та спорту, призер Олімпійських Ігор Жан Беленюк; воротар збірної України з футболу і ФК "Шахтар" Андрій Пятов (вул. Рейтарська, 8/5а). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями, додаткова інформація за тел. (063) 482-32-17, orlova@refuture.clinic.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Місяць до старту виборів: адмінресурс, дострокова агітація, чорні технології"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Презентація результатів соціологічних досліджень: національний рейтинг політичних партій, безпека громадян, електоральні настрої жителів Закарпатської області"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Хто і чому знищував конярство України і як врятувати галузь. Думка керівників конярських підприємств"

До відома: про онлайн-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" учасників "Ініціативи 16 липня" на тему: "Суверенітет і десуверенізація в сучасному світі"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Незалежні партії об'єднують зусилля на київських виборах"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Заборона проросійських партій в Україні стала на крок ближчою: презентація документа"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Корупція у вищому керівництві НЕК "Укренерго", конкурс на керівника НЕК "Укренерго" є незаконним"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Електоральні настрої жителів південного сходу України. Тенденції місцевих виборів"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" Української Енергетичної Асоціації

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "На шляху в майбутнє без гепатиту", присвячену Всесвітньому дню боротьби з гепатитом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА