13:00 04.11.2019

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Суд у Луганській області призупинив провадження щодо прокурора т. зв. ЛНР, якого звинувачують у катуваннях і позасудових стратах. Колишні полонені вимагають справедливості"

1 хв читати

У понеділок, 4 листопада, о 13.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Суд у Луганській області призупинив провадження щодо прокурора т. зв. ЛНР, якого звинувачують у катуваннях і позасудових стратах. Колишні полонені вимагають справедливості". Учасники: голова ГО "Східноукраїнський центр громадських ініціатив" Володимир Щербаченко, незаконно ув’язнені в захопленому учасниками НЗФ приміщенні Луганської ОДА - Дмитро Тинда, Олександр Ретівов, Вікторія Кононова, Гайде Різаєва, Юрій Лелявський (вул. Рейтарська, 8/5а). Акредитація ЗМІ за тел. (063) 959-95-51.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Майбутнє проектів біоенергетики під загрозою через непослідовні дії уряду"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Українці вийдуть на масштабну акцію протесту "Ні безвідповідальному продажу ЗЕмлі!"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Недопущення адвокатів до матеріалів справи Писарука-Бахматюка"

До уваги передплатників: Про можливі перебої з доступом до продуктів і новинних стрічок 29 листопада

До відома передплатників: Про можливі перебої з доступом до продуктів і новинних стрічок агентства "Інтерфакс-Україна" 29 листопада

До відома: СКАСОВУЄТЬСЯ прес-конференція в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему: "В чиїх інтересах силове захоплення "Палп Мілл Прінт" - компанії з європейськими інвестиціями?"

До відома: про ПЕРЕНЕСЕННЯ до інформаційного агентства "Українські Новини" прес-конференції на тему "Від грабежу іноземних інвесторів до відновлення довіри до України"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Поправки до законопроекту 2178-10: забезпечення добробуту села та запобіжники проти спекуляцій на ринку землі"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Економічний вимір української культури"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Як онлайн-торгівці дотримуються прав споживача та вимог закону"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА