11:00 12.11.2019

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" за результатами дослідження на тему "Чи готові українці до зміни клімату?"

1 хв читати

У вівторок, 12 листопада, об 11:00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція за результатами дослідження на тему "Чи готові українці до зміни клімату?" про кліматичні зміни та їхню роль у трансформації економіки і соціальної системи України. Учасники: голова організаційного комітету КМЕФ Юрій Пивоваров; співзасновник і керівний партнер компанії UDP Renewables Сергій Євтушенко; директор агентства Bohush Communications Денис Богуш; керівник соціологічного центру SOCIS Олександр Стегній; заступник міністра енергетики та захисту довкілля України Олексій Рябчин (вул. Рейтарська, 8/5а). Акредитація журналістів за тел. (063) 886-03-39, pr@magonova.com (Лара Високовська).

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Полювання на спортивний покер. Де блефує поліція?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Політичні біженці в Україні: між безвідповідальністю ДМС і нерішучістю судової влади"

До відома: про перенесення на 14.00 круглого столу в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Захист пацієнта в системі трансплантації органів"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Захист пацієнта в системі трансплантації органів"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" адвокатів Петра Порошенка

До відома: про прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" всеукраїнської громадської організації "Земляцтво - рідний Донбас"

До відома: прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Новий генеральний директор ПАТ "Київметробуд" К.Салій і його перші кроки щодо виходу підприємства з кризи"

До відома: про підсумкову прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" організаційного комітету Українського дому в Давосі-2020

Про СКАСУВАННЯ анонсованої на 14.30 прес-конференцій в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Незаконні допити детективами НАБУ працівників компанії "Укрлендфармінг"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Конфронтації та насильство ультраправих в Україні. Презентація та обговорення річного моніторингового звіту"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА