11:00 13.02.2020

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Кого підтримують українці й чому просів рейтинг Кабміну?"

1 хв читати

У четвер, 13 лютого, об 11.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться презентація останніх соціологічних досліджень громадської думки в Україні, проведених Всеукраїнською асоціацією соціологів, на тему: "Кого підтримують українці й чому просів рейтинг Кабміну?" Учасники: політолог, директор Центру суспільних досліджень "Український меридіан" Дмитро Левусь; політолог Тарас Семенюк; політичний консультант Петро Охотін; кандидат філософських наук, соціолог-аналітик Володимир Косенко; політичний експерт Артем Бронжуков (вул. Рейтарська, 8/5а). Попередня акредитація журналістів за посиланням. Додаткова інформація за тел. (098) 467-88-69 (Валерія).

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" Центру Разумкова на тему "Чи потрібна мілітаризація українського суспільства: ставлення громадян"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Оцінка громадської думки щодо діяльності українських органів влади, ефективності управління та напрямків розвитку країни"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Ставлення українців до країн Близького Сходу та Центральної Азії"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Презентація Другого всеукраїнського рейтингу мистецьких закладів вищої освіти"

До відома: про брифінг сьогодні о 13.00 у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" голови Київської міської організації Українського Червоного Хреста Т. Гоєнко щодо підозр у неправомірній діяльності колишньої керівниці районної організації Українського Червоного Хреста у Києві

До відома: про дискусію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Динаміка зовнішньої і внутрішньої політичної ситуації довкола війни"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "У Київраді планують заблокувати захист зелених зон"

До відома: про дискусію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Кадрові та структурні зміни в українській владі. Що за ними?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Тилові силовики проти бізнесу: корупційний тиск продовжується"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" голови Агентства з розшуку та управління активами (АРМА) Олени Думи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА