13:00 26.05.2020

До відома: про онлайн-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" за результатами соціологічного дослідження про електоральні вподобання населення в м. Києві

1 хв читати

У вівторок, 26 травня, о 13.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться онлайн-конференція https://youtu.be/nmYwHtFE1UA за результатами соціологічного дослідження, проведеного в м. Києві Центром соціальних і маркетингових досліджень "Социс", де будуть представлені результати дослідження про електоральні вподобання жителів столиці України та з інших соціально значущих питань. Учасники: голова Комітету виборців України Олексій Кошель, виконавчий директор Центру "Социс" Олександр Чашковський (вул. Рейтарська, 8/5а). Запитання можна поставити під час трансляції, яка буде доступна на каналі агентства "Інтерфакс-Україна" https://youtu.be/nmYwHtFE1UA.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Відновлювана енергетика - чи буде світло в кінці тунелю?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Соціальний захист громадян України від внутрішнього владного свавілля"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Нові факти міжнародної корупції, а також зовнішнього управління Україною"

До відома: про брифінг у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" О.Корецкого на тему "Вся правда про роботу ДБР"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Презентація результатів соціологічних досліджень: національний рейтинг політичних партій, зовнішній вплив на Україну, електоральні настрої жителів Львівської області"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Нова постанова Кабінету Міністрів України: як держава створює нові перешкоди громадянам України купувати автомобілі"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Сонячна відпустка. Чи є майбутнє інвесторів у ВДЕ в Україні"?

До відома: про брифінг у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" адвокатів П.Порошенко на тему "Що відбулося 1 липня і чого чекати далі?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Презентація результатів двох червневих соцдосліджень (рейтинги політичних партій, Мінські угоди, COVID-19)"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Поліція має захищати, а не катувати: депутати й адвокати беруть під захист постраждалу в Кагарлику"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА