Інтерфакс-Україна
16:30 26.05.2020

До відома: про онлайн-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Позапарламентські партії та громадськість виступають із вимогою до президента створити умови для політичних об'єднань"

1 хв читати

У вівторок, 26 травня, о 16.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться онлайн-конференція на тему "Позапарламентські партії та громадськість виступають із вимогою до президента створити умови для політичних об'єднань". Учасники: Євген Лебедєв - політична партія "Сила людей"; Ольга Гвоздік - політична партія "ДемАльянс"; Наталія Новак - політична партія "Громадянський рух "Хвиля"; Катерина Одарченко - політична партія "Національна платформа"; Богдан Василюк - політична партія "Європейська партія України"; Микола Габер - політична партія "Патріотична партія України"; Віталій Кулик - директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства; Віктор Таран - голова Центру "Ейдос" (вул. Рейтарська, 8/5а). Запитання можна поставити під час трансляції, яка буде доступна на каналі агентства "Інтерфакс-Україна" https://youtu.be/XzLI1jjADwc 

ОСТАННЄ

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Нові можливості для міст - урбаністика та трансформація простору"

До відома: про дискусію у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Історія як зброя в контексті сучасної агресії та викликів для України та Європи"

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Створення Національної асоціації лобістів України - початок прозорої європейської практики лобіювання в Україні"

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Посилення енергетичної стійкості громад шляхом впровадження розподіленої генерації в Україні"

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Ставлення громадян до ТОП-50 країн – найбільших торговельних партнерів України"

До відома: про дискусію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Перспективи загальних виборів в Україні"

До відома: про пресконференцію у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Ініціативи МОН та їх наслідки"

До відома: про пресконференцію у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Пацієнтські організації просять державу розблокувати ресурси для закупівлі інноваційних ліків для пацієнтів з онкологічними та орфанними захворюваннями"

У понеділок на Майдані в Києві друзі та побратими вшанують памʼять Андрія Парубія

До відома: про дискусію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чи наближається кінець війни?"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА