18:42 27.05.2020

До відома: про онлайн-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Моніторинг електоральних орієнтацій за результатами експрес-опитування населення Києва"

1 хв читати

(розміщено посилання на трансляцію https://youtu.be/yGC5itaF7UE)

У четвер, 28 травня, о 10.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться онлайн-конференція https://youtu.be/yGC5itaF7UE на тему "Моніторинг електоральних орієнтацій за результатами експрес-опитування населення Києва". Учасники: директор Центру "Соціальний моніторинг" Дмитро Дмитрук, політолог, голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко, політичний експерт Тарас Семенюк, політичний консультант, аналітик Валентин Гладких (вул. Рейтарська, 8/5-А). Запитання під час трансляції, яка буде доступна на каналі https://youtu.be/yGC5itaF7UE "Інтерфакс-Україна".

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Відновлювана енергетика - чи буде світло в кінці тунелю?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Соціальний захист громадян України від внутрішнього владного свавілля"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Нові факти міжнародної корупції, а також зовнішнього управління Україною"

До відома: про брифінг у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" О.Корецкого на тему "Вся правда про роботу ДБР"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Презентація результатів соціологічних досліджень: національний рейтинг політичних партій, зовнішній вплив на Україну, електоральні настрої жителів Львівської області"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Нова постанова Кабінету Міністрів України: як держава створює нові перешкоди громадянам України купувати автомобілі"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Сонячна відпустка. Чи є майбутнє інвесторів у ВДЕ в Україні"?

До відома: про брифінг у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" адвокатів П.Порошенко на тему "Що відбулося 1 липня і чого чекати далі?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Презентація результатів двох червневих соцдосліджень (рейтинги політичних партій, Мінські угоди, COVID-19)"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Поліція має захищати, а не катувати: депутати й адвокати беруть під захист постраждалу в Кагарлику"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА