14:00 02.07.2020

До відома: про брифінг у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" адвокатів П.Порошенко на тему "Що відбулося 1 липня і чого чекати далі?"

1 хв читати

У четвер, 2 липня, о 14.00 в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться брифінг на тему "Що відбулося 1 липня і чого чекати далі?". Учасники: адвокати П.Порошенко Ілля Новиков та Ігор Головань (вул. Рейтарська, 8/5-А). Трансляція брифінгу буде доступна на каналі Youtube агентства "Інтерфакс-Україна". Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про "круглий стіл" у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Ставлення українців до ринку землі"

До відома: про СКАСУВАННЯ прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Динаміка соціально-політичних настроїв і оцінок населення України"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Рейтинги політпартій, суспільно-політичні настрої, вакцинація від COVID-19"

До відома: про онлайн-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Свято Перемоги: як його сприймають українці"

До відома: про онлайн-презентацію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" проекту Національної інфраструктури геопросторових даних

До відома: про онлайн-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Соціологічні дослідження громадської думки жителів Луганської та Сумської областей"

До відома: про онлайн-презентацію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" проекту Національної інфраструктури геопросторових даних

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Електоральні настрої та ставлення українців до актуальних подій порядку денного"

До відома: про онлайн-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Гарячий квітень 2021. Чи входить українська політика у зону ідеального шторму?"

До відома: про онлайн-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" щодо застосування санкцій до фізичних і юридичних осіб на тему "Без суду і слідства - розстріл: "контрабандні" списки РНБО - як отримати роз'яснення від влади"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА