10:30 28.10.2020

До відома: про брифінг у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Нелегальний ринок ризикових товарів в Україні: економічна та споживча небезпека електротехніки"

1 хв читати

У середу, 28 жовтня, о 10.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться брифінг на тему "Нелегальний ринок ризикових товарів в Україні: економічна та споживча небезпека електротехніки", на якому учасники покажуть ризиковість галузі електроніки для споживача в частині використання несертифікованої сірої техніки, озвучать статистику пожеж, які виникають через несправність електроприладів, назвуть основні причини трагедій і розкажуть, яка побутова техніка найчастіше горить. Учасники: генеральний директор Асоціації "Українські імпортери побутової електроніки" Софія Арасланова, менеджер комітету побутової електротехніки Європейської Бізнес Асоціації Вікторія Куликова, начальник відділу департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України Євген Лінчевський (вул. Рейтарська 8/5а). Трансляція прес-конференції буде доступна на Youtube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна". Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Старт нового політичного циклу в Україні та світі"

До відома: про прес-конференцію СЬОГОДНІ о 12.00 у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" генерального директора Державного концерну "Укроборонпром" Ю. Гусєва

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Старт нового політичного циклу в Україні та світі"

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Дискусійні сценарії Другого національно визначеного внеску (НВВ2) України в контексті Європейського зеленого курсу"

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Комунікація України зі США в контексті президентства Джозефа Байдена"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Моніторинг громадської думки населення України: оцінки та настрої після місцевих виборів"

СКАСУВАННЯ прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Соціально-політична ситуація на підконтрольному та непідконтрольному Донбасі. Факти нецільового використання міжнародних грантів керівництвом МінТОТ"

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Безпорадність влади - чи є альтернатива цій суспільній небезпеці?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" за результатами загальнонаціонального дослідження на тему "Думки, погляди та ставлення українців щодо безбар’єрності в суспільстві"

До відома: про брифінг у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Соціально-економічні протести в ОРДЛО"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА