20:00 25.10.2020

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" за результатами опитувань Соціологічної групи "Рейтинг", які проводяться в день виборів

1 хв читати

У неділю, 25 жовтня, о 20.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" відбудеться презентація результатів опитувань Соціологічної групи "Рейтинг", які проводяться у день виборів, за участю директора Соціологічної групи "Рейтинг" Олексія Антиповича. Будуть представлені декілька екзит-полів і результати електорально-поведінкового комбінованого дослідження. Соціологічна група "Рейтинг" працюватиме на 400 виборчих дільницях, екзит-полами та опитуваннями планується охопити майже 20-22 тис. респондентів (м. Київ, вул. Рейтарська 8/5а). Трансляція прес-конференції буде доступна на Youtube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна". Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Старт нового політичного циклу в Україні та світі"

До відома: про прес-конференцію СЬОГОДНІ о 12.00 у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" генерального директора Державного концерну "Укроборонпром" Ю. Гусєва

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Старт нового політичного циклу в Україні та світі"

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Дискусійні сценарії Другого національно визначеного внеску (НВВ2) України в контексті Європейського зеленого курсу"

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Комунікація України зі США в контексті президентства Джозефа Байдена"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Моніторинг громадської думки населення України: оцінки та настрої після місцевих виборів"

СКАСУВАННЯ прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Соціально-політична ситуація на підконтрольному та непідконтрольному Донбасі. Факти нецільового використання міжнародних грантів керівництвом МінТОТ"

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Безпорадність влади - чи є альтернатива цій суспільній небезпеці?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" за результатами загальнонаціонального дослідження на тему "Думки, погляди та ставлення українців щодо безбар’єрності в суспільстві"

До відома: про брифінг у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Соціально-економічні протести в ОРДЛО"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА