11:00 05.11.2020

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Медичний примус і розвал системи охорони здоров'я: як це робиться в Україні?"

1 хв читати

У четвер, 5 листопада, об 11.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Медичний примус і розвал системи охорони здоров'я: як це робиться в Україні?". Учасники: громадський діяч, представник ГО "Вакцинація: вільний вибір" В'ячеслав Костилєв; юрист, аналітик Захар Мілютін (вул. Рейтарська, 8/5а). Трансляція прес-конференції буде доступна на каналі Youtube агентства "Інтерфакс-Україна". Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (068) 338-56-56 (В'ячеслав Костилєв).

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про онлайн-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" щодо проведення національного конкурсу "Міс Україна"

До відома: про онлайн-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Вакцинація. Чому люди не хочуть робити щеплення проти коронавірусу?"

До відома: про онлайн-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Підсумки турбулентного 2020 року у фармацевтичному секторі, перспективи та плани на 2021 рік"

До відома: про онлайн-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Вакцинація. Чому люди не хочуть робити щеплення проти коронавірусу?"

До відома: про онлайн-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" стосовно презентації громадської організації "Центр координації соціальної допомоги Вітольда Фокіна"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Електоральні преференції жителів Івано-Франківської області (виборчий округ №87)"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" за результатами соціологічного дослідження на тему "Зростання рівня довіри до влади або тимчасова зупинка падіння рейтингу?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Президентські рейтинги та рейтинги політпартій, вакцинація від COVID-19"

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Загострення на всіх напрямах української політики - кому та навіщо це потрібно сьогодні?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Як "Велике будівництво" допоможе вирішити транспортні проблеми українських мегаполісів"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА