15:00 14.01.2021

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" компанії "Епіцентр К"

1 хв читати

У четвер, 14 січня, о 15.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Вмерти чи вижити? 72% українців проти необдуманого локдауну, який прирікає на зубожіння людей і знищує економіку країни". Учасники: засновник і голова ТОВ "Епіцентр К" Галина Герега, генеральний директор ТОВ "Епіцентр К" Петро Михайлишин; начальник служби безпеки ТОВ "Епіцентр К" Іван Черноног; заступник генерального директора ТОВ "Епіцентр К" Володимир Гончаров, радник генерального директора з санітарно-гігієнічних і епідеміологічних питань Олег Костенко (вул. Рейтарська, 8/5а). Трансляція прес-конференції буде доступна на YouTube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна". Кількість місць у залі в прес-центрі обмежена у зв'язку з упровадженими карантинними обмеженнями та необхідністю дотримання соціальної дистанції. Наявність маски у присутніх обов'язкова, здійснюється контроль температури перед входом. Акредитація журналістів обов'язкова за тел. (067) 440-84-52 або a.rybak@epicentrk.ua.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Шляхи та інструменти вирішення конституційної кризи в Україні"

До відома: про онлайн-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Вступна кампанія для молоді з тимчасово окупованих територій: підсумки 2020, початок 2021"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Рейтинги політпартій, вакцинація від COVID-19"

До відома: про перенесення на завтра, 19 січня, на 11.00 раніше анонсованої на 18 січня об 11.00 прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Рейтинги політпартій, вакцинація від COVID-19"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Максим Микитась: нові подробиці резонансних справ"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Рейтинги політпартій, вакцинація від COVID-19"

До відома: про ТРАНСЛЯЦІЮ прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "У березні Україна зможе отримати вакцину проти коронавірусу"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Суспільно-політичні орієнтації населення України"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Картопляні фарби внутрішнього ринку України"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Створення сучасної національної системи територіальної оборони України. Майбутні законодавчі зміни. Проект закону України №4504 "Про територіальну оборону України"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА