11:00 09.06.2021

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Меморандум, який не збиралися виконувати"

1 хв читати

У середу, 9 червня, об 11.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Меморандум, який не збиралися виконувати".

Інвестори у відновлювану енергетику констатують невиконання підписаного 10 червня 2020 року меморандуму з боку уряду: графік погашення минулорічних боргів порушений, регулярні 100% виплати не здійснюються, умови роботи для відновлюваної енергетики продовжують погіршуватися: ВРУ пропонує впровадити акциз на виробництво "зеленої" електроенергії, значно збільшилася кількість диспетчерських відключень виробників ВДЕ, а розрахунок фінансової відповідальності за небаланси проводиться некоректно.

Учасники: директор Європейсько-українського енергетичного агентства Олександра Гуменюк, голова правління Української вітроенергетичної асоціації Андрій Конеченков, генеральний директор "Віндкрафт Україна" Карл Стурен, голова Української асоціації відновлюваної енергетики Олександр Козакевич, виконавчий директор Асоціації сонячної енергетики України Артем Семенишин (вул. Рейтарська, 8/5а).

Трансляція прес-конференції буде доступна на Youtube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна". У зв'язку з карантинними обмеженнями кількість місць у прес-центрі обмежено. Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

Додаткова інформація за тел. (067) 364-46-67.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Медовий сезон 2021: особливості, тенденції та прогнози"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "АРМА: зміни за півтора року та ризики для подальшої роботи"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Як українці розуміють та оцінюють систему влади і куди нас це веде"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Подальший розвиток м'ясо-молочної галузі України визначатиметься ефективністю державної підтримки"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Важливість довгострокової стратегії міста в епоху урбанізації: приклад Одеси"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" за результатами фокус-групового дослідження "Хто ми? Портрет українців очима українців"

До відома: про брифінг у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" за результатами з'їзду політичної партії "Голос"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Новий погляд на майбутнє міст України: приклад Харкова"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Адвокати Медведчука представлять нові докази фабрикації судових рішень"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Голосіївський стрілок" Іван Мартинюк: коментарі адвоката про затримання та ситуацію"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА