11:00 10.06.2021

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Комітет з етики та чесної гри Федерації настільного тенісу України оголошує війну договірним матчам"

1 хв читати

У четвер, 10 червня, об 11.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Комітет з етики та чесної гри Федерації настільного тенісу України оголошує війну договірним матчам". Учасники: президент Федерації настільного тенісу України Олександр Зац; консультант Sport Integrity Team Франческо Баранка; голова Комітету з етики та чесної гри Федерації настільного тенісу України Євген Щетинін (вул. Рейтарська, 8/5-А). Попередня акредитація журналістів обов'язкова за тел. (063) 370-69-72, ethicsuttf@gmail.com (Микита Мозговий).

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Медовий сезон 2021: особливості, тенденції та прогнози"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "АРМА: зміни за півтора року та ризики для подальшої роботи"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Як українці розуміють та оцінюють систему влади і куди нас це веде"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Подальший розвиток м'ясо-молочної галузі України визначатиметься ефективністю державної підтримки"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Важливість довгострокової стратегії міста в епоху урбанізації: приклад Одеси"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" за результатами фокус-групового дослідження "Хто ми? Портрет українців очима українців"

До відома: про брифінг у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" за результатами з'їзду політичної партії "Голос"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Новий погляд на майбутнє міст України: приклад Харкова"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Адвокати Медведчука представлять нові докази фабрикації судових рішень"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Голосіївський стрілок" Іван Мартинюк: коментарі адвоката про затримання та ситуацію"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА