10:30 22.07.2021

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Стоп-кран української економіки: до чого призведе підвищення залізничних тарифів на вантажні перевезення?"

1 хв читати

У четвер, 22 липня, о 10.30 в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Стоп-кран української економіки: до чого призведе підвищення залізничних тарифів на вантажні перевезення?". Учасники: президент об'єднання підприємств "Укрметалургпром" Олександр Каленков; генеральний директор Федерації роботодавців транспорту України Володимир Гусак; виконавчий директор Асоціації виробників цементу України "Укрцемент" Людмила Кріпка; виконавчий директор Української асоціації виробників феросплавів "УкрФА" Сергій Кудрявцев; заступник голови Федерації роботодавців ПЕК України Сергій Чех (вул. Рейтарська, 8/5а). Трансляція прес-конференції буде доступна на YouTube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна". З огляду на карантинні обмеження кількість місць у прес-центрі обмежено. Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (098) 077-97-78.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Медовий сезон 2021: особливості, тенденції та прогнози"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "АРМА: зміни за півтора року та ризики для подальшої роботи"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Як українці розуміють та оцінюють систему влади і куди нас це веде"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Подальший розвиток м'ясо-молочної галузі України визначатиметься ефективністю державної підтримки"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Важливість довгострокової стратегії міста в епоху урбанізації: приклад Одеси"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" за результатами фокус-групового дослідження "Хто ми? Портрет українців очима українців"

До відома: про брифінг у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" за результатами з'їзду політичної партії "Голос"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Новий погляд на майбутнє міст України: приклад Харкова"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Адвокати Медведчука представлять нові докази фабрикації судових рішень"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Голосіївський стрілок" Іван Мартинюк: коментарі адвоката про затримання та ситуацію"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА