11:00 17.08.2021

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чому може розпочатися "Архітектурний Майдан"?"

1 хв читати

У вівторок, 17 серпня, об 11.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Чому може розпочатися "Архітектурний Майдан"? Відкритий лист голові Верховної Ради України щодо законопроекту №5655". Учасники: президент Національної спілки архітекторів України (м. Київ) Олександр Чижевський; заступник голови Архітектурної палати Національної спілки архітекторів України (м. Київ) Анна Кирій; голова Чернігівського обласного регіонального відділення Архітектурної палати Національної спілки архітекторів України Тетяна Мазур; голова Рівненського обласного регіонального відділення Архітектурної палати Національної спілки архітекторів України Валентин Дем'янов (вул. Рейтарська, 8/5а). Трансляція прес-конференції буде доступна на YouTube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна". У зв'язку з карантинними обмеженнями кількість місць у прес-центрі обмежено. Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (050) 351-52-77.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про дискусію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чи загрожує Україні криза державності?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Що заважає експорту українського біометану?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Зовнішньополітичні події та процеси очима громадян України"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Результати соціологічного дослідження впливу війни на мікрокредитування в Україні"

До відома: про дискусію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Революція Гідності та війна росії проти України. Перші підсумки та погляд у майбутнє"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Оцінка ситуації в економічній сфері, соціальне самопочуття громадян, віра в перемогу"

До відома: про дискусію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Хто і чому ставить питання про чинність влади в Україні з весни цього року?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Оцінка громадянами ситуації в країні та дій влади. Довіра до соціальних інститутів, політиків, посадовців та громадських діячів"

До відома: про дискусію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чи наявні ознаки наближення системної кризи в Україні?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" компанії UTG на тему "Актуальний стан ринку торгової, офісної та житлової нерухомості України"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА