10:00 17.09.2021

До відома: про круглий стіл у рамках проекту Green Deal у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Український біометан: як розпорядитися потенціалом біоенергетики"

1 хв читати

У п'ятницю, 17 вересня, о 10.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться круглий стіл у рамках проекту Green Deal на тему "Український біометан: як розпорядитися потенціалом біоенергетики". Учасники: голова правління Біоенергетичної асоціації України Георгій Гелетуха, радник голови правління НАК "Нафтогаз України" з питань розвитку низьковуглецевого бізнесу та Європейського "зеленого" курсу Олексій Рябчин, президент ПрАТ "МХП Еко Енерджи" Олександр Домбровський, заступник керівника водневого проекту РГК Ігор Гоцик (вул. Рейтарська, 8/5а). Трансляція буде доступна на Youtube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна". Відеозапис круглого столу буде оприлюднено на Youtube-каналі порталу Green Deal. Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за електронною поштою shestak@interfax.kiev.ua.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Як зробити владу відкритою і нетерпимою до корупції: міський рівень"

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Підміна системного державного управління шоу-карнавалом. Кому і навіщо це потрібно"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Зелені" завдання для парламенту"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Австрійська компанія BWT створює в Україні нову інфраструктуру постачання питної води"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" зірок українських шахів напередодні міжнародних турнірів

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Справа TIU Canada проти Нікопольського заводу феросплавів - попередження для всіх інвесторів в Україні"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" щодо ініціативи місцевих громад проти масової ліквідації шкіл та лікарень у регіонах України

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Ситуація на ринку стримінгових/ОТТ сервісів України, плани розвитку та соціальна відповідальність до кінця 2021 року"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Національна конференція політтехнологів і політконсультантів 25 вересня. Хто кого скликав і навіщо?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Арешт Віктора Медведчука"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА