16:30 15.09.2021

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" зірок українських шахів напередодні міжнародних турнірів

1 хв читати

У середу, 15 вересня, о 16.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція зірок українських шахів напередодні міжнародних турнірів: 16 вересня команда Kyiv Chess Federation - Greco стартує на чемпіонаті Європи серед клубів і потім стартує чемпіонат світу серед жіночих команд. Учасники: шахістки клубу Kyiv Chess Federation - Greco та збірної України Анна Музичук, Марія Музичук, Юлія Осьмак, Наталія Букса; президент клубу Kyiv Chess Federation - Greco, президент Федерації шахів Києва, віце-президент Федерації шахів України Павло Куфтирьов; тренер клубу Kyiv Chess Federation - Greco, тренер збірної України серед жінок Михайло Бродський (вул. Рейтарська, 8/5а). Трансляція прес-конференції буде доступна на Youtube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна". Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (067) 449-05-87.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Як зробити владу відкритою і нетерпимою до корупції: міський рівень"

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Підміна системного державного управління шоу-карнавалом. Кому і навіщо це потрібно"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Зелені" завдання для парламенту"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Австрійська компанія BWT створює в Україні нову інфраструктуру постачання питної води"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Справа TIU Canada проти Нікопольського заводу феросплавів - попередження для всіх інвесторів в Україні"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" щодо ініціативи місцевих громад проти масової ліквідації шкіл та лікарень у регіонах України

До відома: про круглий стіл у рамках проекту Green Deal у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Український біометан: як розпорядитися потенціалом біоенергетики"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Ситуація на ринку стримінгових/ОТТ сервісів України, плани розвитку та соціальна відповідальність до кінця 2021 року"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Національна конференція політтехнологів і політконсультантів 25 вересня. Хто кого скликав і навіщо?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Арешт Віктора Медведчука"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА