10:30 16.09.2021

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Зелені" завдання для парламенту"

1 хв читати

У четвер, 16 вересня, о 10.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція платформи Global 100% RE Ukraine на тему "Зелені" завдання для парламенту". Учасники: голова правління платформи Global 100% RE Ukraine Олександр Домбровський; голова правління Біоенергетичної асоціації України Георгій Гелетуха; голова правління Української вітроенергетичної асоціації Андрій Конеченков, президент Професійної асоціації екологів України Людмила Циганок; виконавчий директор Української асоціації виробників біоетанолу Тарас Ніколаєнко; виконавчий директор платформи Global 100% RE Ukraine Дмитро Мельник (вул. Рейтарська, 8/5а). Трансляція прес-конференції буде доступна на YouTube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна". У зв'язку з карантинними обмеженнями кількість місць у прес-центрі обмежена. Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Як зробити владу відкритою і нетерпимою до корупції: міський рівень"

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Підміна системного державного управління шоу-карнавалом. Кому і навіщо це потрібно"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Австрійська компанія BWT створює в Україні нову інфраструктуру постачання питної води"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" зірок українських шахів напередодні міжнародних турнірів

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Справа TIU Canada проти Нікопольського заводу феросплавів - попередження для всіх інвесторів в Україні"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" щодо ініціативи місцевих громад проти масової ліквідації шкіл та лікарень у регіонах України

До відома: про круглий стіл у рамках проекту Green Deal у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Український біометан: як розпорядитися потенціалом біоенергетики"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Ситуація на ринку стримінгових/ОТТ сервісів України, плани розвитку та соціальна відповідальність до кінця 2021 року"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Національна конференція політтехнологів і політконсультантів 25 вересня. Хто кого скликав і навіщо?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Арешт Віктора Медведчука"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА