14:00 24.09.2021

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Як пацієнти з цукровим діабетом отримуватимуть інсуліни з 1 жовтня 2021 року?"

1 хв читати

У п'ятницю, 24 вересня, о 14.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Як пацієнти з цукровим діабетом отримуватимуть інсуліни з 1 жовтня 2021 року?".

Представники пацієнтських організацій, державних органів влади та лікарі обговорять зміни в системі забезпечення пацієнтів інсулінами, які запроваджуються в Україні. Учасники: міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко, т.в.о. голови НСЗУ Дмитро Самофалов, директорка Департаменту медичних технологій, адміністрування державних реєстрів та моніторингу цін Державного експертного центру МОЗ України Ореста Піняжко, президент Міжнародної діабетичної асоціації України Людмила Петренко, голова Української діабетичної федерації Валентина Очеретенко, голова благодійного фонду "Діабетик" Наталія Власенко (вул. Рейтарська, 8/5а). Трансляція прес-конференції буде доступна на YouTube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна". У зв'язку з карантинними обмеженнями кількість місць у прес-центрі обмежена. Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (067) 220-81-85, (095) 907-07-20.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Опалювальний сезон 2021/2022. Чи не замерзнуть українці?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" щодо підсумків діяльності благодійного фонду "Фонд захисту свободи слова"

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Українська політика у жовтні - між поляризацією та консолідацією"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Обшуки в місцевих органах влади: на кого найбільше тисне центральна влада. Презентація результатів моніторингового дослідження судових рішень"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" кандидата на посаду Харківського міського голови Д.Ярославського

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" генерального директора державного концерну "Укроборонпром" Ю.Гусєва

До відома: про перенесення на 12 жовтня о 15.00 прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" за участю кандидата на посаду харківського міського голови Д.Ярославського

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" кандидата на пост Харківського міського голови Д.Ярославского

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Ринок борошна та хліба: що очікувати українському споживачеві від рекордного врожаю пшениці?"

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Як вакцинація від COVID-19 впливає на вакцинацію від сезонного грипу. Де українці можуть зробити щеплення від грипу?"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА