13:00 18.11.2021

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Що ще треба зробити для знищення освіти, культури та книговидання в Україні"

1 хв читати

У четвер, 18 листопада, о 13.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Що ще треба зробити для знищення освіти, культури та книговидання в Україні". Учасники: президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександр Афонін, голова правління Національної освітньої асоціації Вікторія Войціцька, генеральний директор видавництва "Фоліо" Олександр Красовицький, генеральний директор видавництва "Ранок" Віктор Круглов (вул. Рейтарська, 8/5а). Трансляція буде доступна на YouTube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна". У зв'язку з карантинними обмеженнями кількість місць у прес-центрі обмежена, наявність ПЛР-тесту або сертифіката про вакцинацію обов'язкова. Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна", присвячену фактам співучасті керівництва Офісу генпрокурора у розкраданні $1,5 млн і 2 млрд грн коштів вкладників у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Трансформація сільського господарства за допомогою цифрових технологій"

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Лавиноподібний обвал рівня підтримки моновлади. Чи є у неї вихід? А в України?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Коштом платників податків": як припинити популізм політиків за наші гроші?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Небезпека ухвалення нового закону про столицю"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чоловіча збірна України з шахів уперше в історії стала чемпіоном Європи"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Проблеми конкурентного середовища на ринку похоронних послуг та організації кладовищ"

До відома: про ВІДМІНУ прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Підписання меморандуму з реновації будівлі та парку на вул. Георгіївський провулок, 9 між інвестором і громадою"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Розлив нафти біля Криму: потрібен арешт активів "Роснєфті"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Ринок електроніки в умовах COVID-19: обсяги ринку, рівень "сірості", очікування"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА