14:00 23.11.2021

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Проблеми конкурентного середовища на ринку похоронних послуг та організації кладовищ"

1 хв читати

У вівторок, 23 листопада, о 14.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Проблеми конкурентного середовища на ринку похоронних послуг та організації кладовищ". Учасники: адвокат, заслужений юрист України, депутат Київської обласної ради, голова постійної комісії з питань екології, природокористування, водних ресурсів, полювання, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій Роман Титикало; голова Південного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Дмитро Корчак; президент ГО "Антикорупційний підприємницький фронт" Ігор Єгоров (вул. Рейтарська, 8/5а). Трансляція прес-конференції буде доступна на YouTube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна". У зв'язку з карантинними обмеженнями кількість місць у прес-центрі обмежена, наявність ПЛР-тесту чи сертифікату про вакцинацію є обов'язковою. Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Гроші проти закону: як великий бізнес ігнорує виконання судових рішень в Україні"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Політична агресія РФ в ОРДЛО"

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Які чинники формують ландшафт зимово-весняного політичного сезону 2022?"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Оператор космодрому в Атлантиці підтримав запуск українських ракет"

До відома: про брифінг у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Неочікувані особливості сьогодення ДП "Адміністрація морських портів України"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Три тижні з РРО: політ ненормальний"

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Масові обшуки в Чернігові - політичний тиск на місцеве самоврядування"

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Масові обшуки в Чернігові - політичний тиск на місцеве самоврядування"

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Різкий політичний старт року. Що чекає на Україну – ззовні та зсередини"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Фальсифікація винних ігристих напоїв в Україні"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА