14:00 25.11.2021

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чоловіча збірна України з шахів уперше в історії стала чемпіоном Європи"

1 хв читати

У четвер, 25 листопада, о 14.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Чоловіча збірна України з шахів уперше в історії стала чемпіоном Європи". Раніше наша команда двічі виборювала срібні (1992, 2019) і двічі бронзові нагороди (2009, 2017). Учасники: президент Федерації шахів України Віктор Капустін, головний тренер збірної України Олександр Сулипа, гравці збірної України Антон Коробов та Кірілл Шевченко. Також на прес-конференцію запрошено міністра у справах молоді та спорту Вадима Гутцайта. Повний склад збірної України: Антон Коробов, Андрій Волокітін, Юрій Кузубов, Кірілл Шевченко, Володимир Онищук; головний тренер Олександр Сулипа, тренер Мартин Кравців (вул. Рейтарська, 8/5а). Трансляція буде доступна на каналі Youtube агентства "Інтерфакс-Україна". У зв'язку з карантинними обмеженнями кількість місць у прес-центрі обмежена, наявність ПЛР-тесту або сертифіката про вакцинацію є обов'язковою. Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (067) 449-05-87.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Трансформація сільського господарства за допомогою цифрових технологій"

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Лавиноподібний обвал рівня підтримки моновлади. Чи є у неї вихід? А в України?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Коштом платників податків": як припинити популізм політиків за наші гроші?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Небезпека ухвалення нового закону про столицю"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Проблеми конкурентного середовища на ринку похоронних послуг та організації кладовищ"

До відома: про ВІДМІНУ прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Підписання меморандуму з реновації будівлі та парку на вул. Георгіївський провулок, 9 між інвестором і громадою"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Розлив нафти біля Криму: потрібен арешт активів "Роснєфті"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Ринок електроніки в умовах COVID-19: обсяги ринку, рівень "сірості", очікування"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Медицина в постковідному світі: нові виклики для пацієнтів, поради від провідних лікарів-практиків"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Законодавчий захист споживача від нелегального пального"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА