14:00 29.11.2021

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Коштом платників податків": як припинити популізм політиків за наші гроші?"

1 хв читати

У понеділок, 29 листопада, о 14.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Коштом платників податків": як припинити популізм політиків за наші гроші?". Виконавчий директор аналітичного центру CASE Україна Д.Боярчук зареєстрував петицію на сайті президента України про зобов'язання органів державної влади та органів місцевого самоврядування на всіх інформаційних матеріалах про використання бюджетних коштів в обов'язковому порядку зазначати фразу "коштом платників податків" згідно з контекстом; петиція достроково набрала необхідні 25 тис. голосів і тепер очікує на розгляд президентом України. Учасники: народний депутат України, депутатська група "Справедливість", співавтор законопроекту №6189 про інформування щодо використання коштів платників податків Роман Лозинський, виконавчий директор CASE Україна, співініціатор петиції Дмитро Боярчук, засновник просвітницької ініціативи "Останній Капіталіст" , співініціатор петиції Валентин Краснопьоров (вул. Рейтарська, 8/5а). Трансляція буде доступна на YouTube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна". У зв'язку з карантинними обмеженнями кількість місць у прес-центрі обмежена, наявність ПЛР-тесту чи сертифіката про вакцинацію є обов'язковою. Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (066) 922-53-89, malukha@case-ukraine.com.ua (Микола Малуха).

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна", присвячену фактам співучасті керівництва Офісу генпрокурора у розкраданні $1,5 млн і 2 млрд грн коштів вкладників у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Трансформація сільського господарства за допомогою цифрових технологій"

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Лавиноподібний обвал рівня підтримки моновлади. Чи є у неї вихід? А в України?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Небезпека ухвалення нового закону про столицю"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чоловіча збірна України з шахів уперше в історії стала чемпіоном Європи"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Проблеми конкурентного середовища на ринку похоронних послуг та організації кладовищ"

До відома: про ВІДМІНУ прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Підписання меморандуму з реновації будівлі та парку на вул. Георгіївський провулок, 9 між інвестором і громадою"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Розлив нафти біля Криму: потрібен арешт активів "Роснєфті"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Ринок електроніки в умовах COVID-19: обсяги ринку, рівень "сірості", очікування"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Медицина в постковідному світі: нові виклики для пацієнтів, поради від провідних лікарів-практиків"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА