12:00 29.11.2021

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Лавиноподібний обвал рівня підтримки моновлади. Чи є у неї вихід? А в України?"

1 хв читати

У понеділок, 29 листопада, о 12.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться круглий стіл на тему "Лавиноподібний обвал рівня підтримки моновлади. Чи є у неї вихід? А в України?". Учасники: директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов; політичний експерт Костянтин Матвієнко; політолог, директор аналітичного центру "Політика", кандидат політичних наук Микола Давидюк (вул. Рейтарська, 8/5а). Трансляція буде доступна на YouTube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна". У зв'язку з карантинними обмеженнями кількість місць у прес-центрі обмежена, наявність ПЛР-тесту або сертифіката про вакцинацію є обов'язковою. Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (063) 432-58-67.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Гроші проти закону: як великий бізнес ігнорує виконання судових рішень в Україні"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Політична агресія РФ в ОРДЛО"

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Які чинники формують ландшафт зимово-весняного політичного сезону 2022?"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Оператор космодрому в Атлантиці підтримав запуск українських ракет"

До відома: про брифінг у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Неочікувані особливості сьогодення ДП "Адміністрація морських портів України"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Три тижні з РРО: політ ненормальний"

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Масові обшуки в Чернігові - політичний тиск на місцеве самоврядування"

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Масові обшуки в Чернігові - політичний тиск на місцеве самоврядування"

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Різкий політичний старт року. Що чекає на Україну – ззовні та зсередини"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Фальсифікація винних ігристих напоїв в Україні"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА