12:30 08.12.2021

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Медичний туризм в Україні: досягнення, проблеми, прогнози"

1 хв читати

У середу, 8 грудня, о 12.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Медичний туризм в Україні: досягнення, проблеми, прогнози". Учасники: президент Української асоціації медичного туризму  Віолетта Янишевська; співзасновник "Клініки Спіженка" Олександр Спіженко, операційний директор пологового будинку "Лелека" Вадим Зукін; перший заступник генерального директора клініки "Оберіг" Олександр Лінчевський; заступник генерального директора з міжнародних відносин мережі медичних клінік "Адоніс" Тетяна Дубова; медичний директор клініки "Сімпладент", лікар-хірург-стоматолог Вероніка Васильєва; (вул. Рейтарська, 8/5а). Трансляція прес-конференції буде доступна на YouTube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна". У зв'язку з карантинними обмеженнями кількість місць у прес-центрі обмежена, наявність ПЛР-тесту або сертифіката про вакцинацію є обов'язковою. Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Запуск конкурсу соціальних ініціатив в умовах війни "Час діяти, Україно!"

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "ДНК міста: як відбудувати міста України"

До відома: про дискусію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Економічно-фінансовий стан воєнного часу"

До відома: про дискусію у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Україна сьогодні змінює світ, але чи змінюються українські політики?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Про розслідування викраденого в Бучі учасника АТО/ООС"

До відома: про дискусію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Кадрові зміни в Україні набирають темпу: причини та вплив на військово-стратегічну ситуацію"

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" адвоката потерпілої сторони у розслідуванні вбивства жінки сином ексгендиректора Рівненської АЕС

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" адвоката потерпілої сторони у розслідуванні вбивства жінки сином ексгендиректора Рівненської АЕС

До відома: про дискусію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Військово-політична ситуація – зовнішня і внутрішня. Тенденції та прогнози"

До відома: про дискусію у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Відновлення України після перемоги: добрі наміри та реальність"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА