13:30 11.04.2022

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Променева хвороба для окупанта: наслідки перебування в "Рудому лісі" для російських військ"

1 хв читати

У понеділок, 11 квітня, о 13.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Променева хвороба для окупанта: наслідки перебування в "Рудому лісі" для російських військ" за участю доктора медичних наук, професора, директора Інституту клінічної радіології ГУ "Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України" Анатолія Чумака (вул. Рейтарська, 8/5а). Трансляція буде доступна на YouTube-каналі агенції "Інтерфакс-Україна". Попередня акредитація журналістів за тел. (067) 491-69-01. Вхід журналістів на прес-конференцію за редакційними посвідченнями.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чи є робота для біженців, що повертаються додому?"

До відома: про дискусію у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Спекулятивний політичний капітал. Особливості формування в часи війни?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Карта руйнувань - допоможемо відбудувати Україну"

До відома: про дискусію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Динаміка впливу міжнародних і внутрішніх чинників на поточний етап перебігу війни"

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Міжнародний будівельний фонд України: ідеї, завдання, плани, діяльність"

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Кріоконсервація генетичного матеріалу військових в Україні для продовження роду"

До відома: про брифінг у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "РФ як держава-терорист, позов громадян Канади та Нюрнберзький процес 2.0."

До відома: про дискусію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Динаміка змін міжнародної ситуації навколо війни - переваги та загрози для України"

До відома: про пресконференцію у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" представників АТ "МЕГАБАНК" у зв'язку з рішенням НБУ щодо визнання банку неплатоспроможним

До відома: про дискусію у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Внутрішня політична ситуація. У передчутті загострення?"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА