11:00 13.05.2022

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Відновлення національного виробництва в умовах воєнного стану та протидії російським загарбникам на прикладі ТОВ "Росинка"

1 хв читати

У п'ятницю, 13 травня, об 11.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Відновлення національного виробництва в умовах воєнного стану та протидії російським загарбникам на прикладі ТОВ "Росинка" за участю генерального директора корпорації "Росинка" Сергія Германа (вул. Рейтарська, 8/5А). Трансляція буде доступна на YouTube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна". Додаткова інформація за тел. (096) 963-63-43 (Роксолана Арійончик).

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" представників АТ "МЕГАБАНК" щодо можливості відновлення роботи банку

До відома: про дискусію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Війна. Коли настане перелом"

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Поезія без укриття" як хроніка всенародного протистояння"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чи є робота для біженців, що повертаються додому?"

До відома: про дискусію у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Спекулятивний політичний капітал. Особливості формування в часи війни?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Карта руйнувань - допоможемо відбудувати Україну"

До відома: про дискусію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Динаміка впливу міжнародних і внутрішніх чинників на поточний етап перебігу війни"

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Міжнародний будівельний фонд України: ідеї, завдання, плани, діяльність"

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Кріоконсервація генетичного матеріалу військових в Україні для продовження роду"

До відома: про брифінг у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "РФ як держава-терорист, позов громадян Канади та Нюрнберзький процес 2.0."

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА