14:00 19.05.2022

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Волонтерство під час війни в Україні 2022: досвід, поради, плани"

1 хв читати

У четвер, 19 травня, о 14.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Волонтерство під час війни в Україні 2022: досвід, поради, плани". Учасники: президент благодійного фонду "Реконструкції та розвитку України", керівник International Technology Transfer Association (ITTA) Артем Гончаренко, професор, директор центру Академії будівництва України Іван Перегінець, координатор волонтерського руху США Мар'ян Бурмило, голова департаменту міжнародних зв'язків "Контрамарка Хелп" Олексій Гончаров, голова Клубу експортерів України Євгенія Литвинова (вул. Рейтарська, 8/5а). Трансляція прес-конференції буде доступна на YouTube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна". Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" представників АТ "МЕГАБАНК" щодо можливості відновлення роботи банку

До відома: про дискусію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Війна. Коли настане перелом"

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Поезія без укриття" як хроніка всенародного протистояння"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чи є робота для біженців, що повертаються додому?"

До відома: про дискусію у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Спекулятивний політичний капітал. Особливості формування в часи війни?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Карта руйнувань - допоможемо відбудувати Україну"

До відома: про дискусію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Динаміка впливу міжнародних і внутрішніх чинників на поточний етап перебігу війни"

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Міжнародний будівельний фонд України: ідеї, завдання, плани, діяльність"

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Кріоконсервація генетичного матеріалу військових в Україні для продовження роду"

До відома: про брифінг у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "РФ як держава-терорист, позов громадян Канади та Нюрнберзький процес 2.0."

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА