12:00 23.05.2022

До відома: про дискусію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Вплив війни на потенційні зміни політичної системи в Україні"

1 хв читати

У понеділок, 23 травня, о 12.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться дискусія на тему "Вплив війни на потенційні зміни політичної системи в Україні". Учасники: директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов; політичний експерт Костянтин Матвієнко; директор соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко (вул. Рейтарська, 8/5а). Трансляція буде доступна на Youtube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна. Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" представників АТ "МЕГАБАНК" щодо можливості відновлення роботи банку

До відома: про дискусію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Війна. Коли настане перелом"

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Поезія без укриття" як хроніка всенародного протистояння"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чи є робота для біженців, що повертаються додому?"

До відома: про дискусію у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Спекулятивний політичний капітал. Особливості формування в часи війни?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Карта руйнувань - допоможемо відбудувати Україну"

До відома: про дискусію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Динаміка впливу міжнародних і внутрішніх чинників на поточний етап перебігу війни"

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Міжнародний будівельний фонд України: ідеї, завдання, плани, діяльність"

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Кріоконсервація генетичного матеріалу військових в Україні для продовження роду"

До відома: про брифінг у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "РФ як держава-терорист, позов громадян Канади та Нюрнберзький процес 2.0."

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА