12:00 08.08.2022

До відома: про дискусію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Економічно-фінансовий стан воєнного часу"

1 хв читати

У понеділок, 8 серпня, о 12.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться дискусія на тему "Економічно-фінансовий стан воєнного часу". Учасники: директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов; економічний експерт Олексій Кущ; політичний експерт Костянтин Матвієнко (вул. Рейтарська, 8/5а). Трансляція буде доступна на каналі YouTube агентства "Інтерфакс-Україна". Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "ДНК міста: як відбудувати міста України"

Про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Запуск конкурсу соціальних ініціатив в умовах війни "Час діяти, Україно!"

До відома: про дискусію у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Україна сьогодні змінює світ, але чи змінюються українські політики?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Про розслідування викраденого в Бучі учасника АТО/ООС"

До відома: про дискусію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Кадрові зміни в Україні набирають темпу: причини та вплив на військово-стратегічну ситуацію"

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" адвоката потерпілої сторони у розслідуванні вбивства жінки сином ексгендиректора Рівненської АЕС

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" адвоката потерпілої сторони у розслідуванні вбивства жінки сином ексгендиректора Рівненської АЕС

До відома: про дискусію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Військово-політична ситуація – зовнішня і внутрішня. Тенденції та прогнози"

До відома: про дискусію у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Відновлення України після перемоги: добрі наміри та реальність"

Про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Асоціації вітчизняних виробників виступають проти збільшення на 70% тарифів на вантажні перевезення"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА