11:30 10.08.2022

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "ДНК міста: як відбудувати міста України"

1 хв читати

У середу, 10 серпня, об 11.30 у пресцентрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться пресконференція на тему "ДНК міста: як відбудувати міста України" про якість повітря та екологію, термомодернізацію, велосипедну інфраструктуру, ревіталізацію промислових зон, організацію ОСББ та інклюзивність у новому містоплануванні. Учасники: засновниця Міжнародного саміту мерів, автор ідеї "ДНК міста" (Київ) Ірина Озимок; виконавчий директор "Промприлад.Реновація", засновник платформи "Тепле місто" та ідеолог "Урбан Спейс 100" (Івано-Франківськ) Юрій Филюк; виконавчий директор асоціації "Енергоефективні міста України" (Новояворівськ, Львівська обл.) Святослав Павлюк; експертка з велоінфраструктури (Житомир) Аліна Кундіч; модератор – Максим Джигун, співзасновник та генеральний директор комунікаційної агенції Good Politics (вул. Рейтарська, 8/5а). Трансляція буде доступна на YouTube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна". Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел (097) 580-83-19.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Запуск конкурсу соціальних ініціатив в умовах війни "Час діяти, Україно!"

До відома: про дискусію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Економічно-фінансовий стан воєнного часу"

До відома: про дискусію у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Україна сьогодні змінює світ, але чи змінюються українські політики?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Про розслідування викраденого в Бучі учасника АТО/ООС"

До відома: про дискусію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Кадрові зміни в Україні набирають темпу: причини та вплив на військово-стратегічну ситуацію"

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" адвоката потерпілої сторони у розслідуванні вбивства жінки сином ексгендиректора Рівненської АЕС

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" адвоката потерпілої сторони у розслідуванні вбивства жінки сином ексгендиректора Рівненської АЕС

До відома: про дискусію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Військово-політична ситуація – зовнішня і внутрішня. Тенденції та прогнози"

До відома: про дискусію у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Відновлення України після перемоги: добрі наміри та реальність"

Про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Асоціації вітчизняних виробників виступають проти збільшення на 70% тарифів на вантажні перевезення"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА