13:00 16.11.2023

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Дорожня карта відновлення країни: 7 викликів відбудови та як їх подолати"

1 хв читати

У четвер, 16 листопада, о 13.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Дорожня карта відновлення країни: 7 викликів відбудови та як їх подолати" на прикладі трьох областей: Житомирської, Запорізької та Харківської. Проєкт реалізується за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

Учасники:

заступниця міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександра Азархіна; заступниця голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України Валерія Іванова; голова правління ГО "Антикорупційний штаб" Сергій Миткалик; заступник міського голови Житомира Сергій Кондратюк; директор програми "Демократична практика" Міжнародного фонду "Відродження" Олексій Орловський (вул. Рейтарська, 8/5а).

Трансляція буде доступна на YouTube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна", а також на фейсбук-сторінці "Антикорупційного штабу". Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

 

 

 

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Що заважає експорту українського біометану?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Зовнішньополітичні події та процеси очима громадян України"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Результати соціологічного дослідження впливу війни на мікрокредитування в Україні"

До відома: про дискусію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Революція Гідності та війна росії проти України. Перші підсумки та погляд у майбутнє"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Оцінка ситуації в економічній сфері, соціальне самопочуття громадян, віра в перемогу"

До відома: про дискусію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Хто і чому ставить питання про чинність влади в Україні з весни цього року?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Оцінка громадянами ситуації в країні та дій влади. Довіра до соціальних інститутів, політиків, посадовців та громадських діячів"

До відома: про дискусію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чи наявні ознаки наближення системної кризи в Україні?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" компанії UTG на тему "Актуальний стан ринку торгової, офісної та житлової нерухомості України"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Бізнес Чернігівщини потерпає від безпідставного масового блокування податкових накладних"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА