11:00 28.02.2024

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Результати соціологічного дослідження впливу війни на мікрокредитування в Україні"

1 хв читати

У середу, 28 лютого, об 11.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна"  (вул. Рейтарська, 8/5-А) розпочнеться прес-конференція Асоціації українських банків, присвячена презентації результатів комплексного дослідження ринку мікрокредитування в Україні під час воєнного стану, на тему "Результати соціологічного дослідження впливу війни на мікрокредитування в Україні".

Дослідження виявило суттєве зростання попиту на мікрокредитування серед українців у зв'язку з повномасштабними воєнними діями для покриття щоденних витрат і термінових потреб, 23% опитаних звернулись за мікрокредитами вперше саме через воєнні умови; буде презентовано аналіз використання мікрокредитів, рівня задоволеності сервісом мікрофінансових організацій, а також сприйняття відсоткових ставок і ризиків, пов'язаних з отриманням мікрокредитів.

Учасники:
СЕО Research.ua Олексій Делюков;
експерт Research.ua Юрій Красюк;
заступник директора Інституту соціології НАН України, доктор соціологічних наук Сергій Дембіцький;
президент АУБ Андрій Дубас.

Трансляція буде доступна на YouTube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна".

Для участі у прес-конференції зареєструйтеся за посиланням.

Додаткова інформація та акредитація за тел. (093) 842-43-96.

 

 

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" голови Агентства з розшуку та управління активами (АРМА) Олени Думи

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "В Україні різко зменшується чисельність вовків"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Спеціалізованій екологічній прокуратурі 3 роки. Досягнення та виклики в умовах російської агресії"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Як дії АРМА можуть дискредитувати інститут управління заарештованим майном"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Ескулаб": 15 років на ринку медичних досліджень – підсумки, виклики та плани на майбутнє"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Зовнішньополітичні події та тенденції очима громадян України"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Будівельні матеріали. Готовність до потреб ринку на відбудову"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Як запустити розподілену генерацію в Україні. Виклики та можливості для територіальних громад"

До відома: про дискусію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Україна-Росія - тотальна війна. Коли фінал?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Оцінка ситуації в країні, довіра до соціальних інститутів, віра в перемогу, ставлення до виборів"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА