Інтерфакс-Україна
16:53 02.08.2024

COMINBANK продовжує масштабувати свою історико-просвітницьку місію

1 хв читати

У COMINBANK (АТ «КОМІНБАНК») повідомили про намір команди розвивати просвітницьку ініціативу, започатковану до 30-ї річниці діяльності банку.

Роботу у цьому напрямку ідеологічно та ціннісно підтримує британський акціонер АТ «КОМІНБАНК» Стефан Пол Пінтер.

Наприкінці 2023-го року він особисто прибув на захід з нагоди ювілею фінустанови, коли у столичному Музеї «Становлення української нації» презентували цикл безкоштовних екскурсій для школярів з родин ВПО, дітей військовослужбовців та підопічних благодійного фонду ONUKY.

Благодійні заходи для учнів і сімей вимушених переселенців є одним із напрямків корпоративної-соціальної відповідальності банку, що має назву DOBROKOLO. В рамках своєї КСВ банк на постійній основі підтримує ЗСУ, один із військових шпиталів, допомагає літнім людям і вимушеним переселенцям, розвиває культуру корпоративного волонтерства.

Вже незабаром корпоративну бібліотеку банку поповнять свіжі книги про історію та культуру від видавництва VIVAT.

У такий спосіб фінустанова долучається до підтримки незламних харків'ян і друкарні "Фактор-Друк", друкарський цех якої у травні було знищено ударом ворожої ракети.

На переконання банкірів, збереження й відновлення рідної книги має принципове значення для української культури та наразі є соціальною відповідальністю небайдужого бізнесу.

Завдяки своїм доброчинним здобуткам минулого року банк посів перше місце рейтингу соціальної відповідальності серед українських банків з недержавною часткою за версією рейтингового агентства «Стандарт-Рейтинг».

ОСТАННЄ

Порошенко передав військовим ще три комплекси протидії технічним розвідкам

Станьте частиною наймасштабнішої логістичної виставки в Україні: XXXІІ День Логіста та DistributionMaster-2025!

Українські виробники звернулись до Зеленського: звинувачують правоохоронців у тиску та захисті недоброчесних імпортерів

Понад 100 видів віскі та 60 дегустацій за два дні: як пройшов Kyiv Whisky, присвячений культурі споживання міцного алкоголю

Петро і Марина Порошенки привітали українців з Великоднем: зневіра – не наш шлях

В Ужгороді відбудеться наймасштабніша медична подія в Україні - конференція "Breast Weekend 2.0

International Conference «PULSE OF DIGITAL: Client at the Center»: нові горизонти цифрової трансформації фінансового сектору

Соціальна відповідальність аптечного ритейлу: 45 тисяч робочих місць та підтримка ключових програм

Громада Києва передала 1100 дронів різних типів 27 бригаді НГУ - Кличко

Центр "КРУК" запрошує журналістів на одноденний інтенсив по управлінню БпЛА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА