18:13 22.08.2024

Ноу-хау з України виграло престижний тендер в Індії та буде рятувати індійську екологію

4 хв читати

Про унікальні якості вітчизняного приладу, що завойовує індійський ринок, напередодні візиту в Україну Нарендри Моді, розповів на пресбрифінгу його розробник, власник патенту, директор "Еко-авто Титан" Петро Іванович Любенко.

"Останнім часом особлива увага приділяється налагодженню відносин між Україною та Індією. З кожним роком міжнародний вплив Індії збільшується. Ця стародавня і мудра країна показує себе не лише як регіональний лідер, а і як глобальний потужний гравець, що визначає пріоритети і вектори майбутнього розвитку світу. Тому сьогодні для України дуже важливо зблизитися з цією могутньою Державою і знайти спільні інтереси", - зазначив Петро Любенко.

І дійсно, в світлі візиту в Україну прем’єр-міністра Індії Нарендри Моді дуже актуальним постає питання: що цікавого та конкурентного може запропонувати Україна одній з найпотужніших і динамічних економік світу? Певні види зброї, управлінські цифрові технології, продукти агропрому… при сприятливій кон’юнктурі, можуть позмагатись за індійський ринок. Список доволі скромний, але в України є доволі потужний козир. 

"Про це чомусь не пишуть українські ЗМІ, але це вже наявний факт – саме зараз український прилад "Каталітичний активатор палива" (КАП) під брендом Enggsol Fuel Activator (EFA) наразі успішно завойовує індійський ринок у сфері залізничних перевезень. Підписуються контракти з Індійською залізницею, продукція відвантажується за призначенням. В Індії український прилад офіційно представляє місцева компанія "Enggsol Engineering INDIA PVT LTD", що має відповідний сертифікат якості", - поділився новиною Петро Любенко.

На його думку, використовуючи EFA, Індія гарантовано отримує величезний екологічний бонус у вигляді можливості на 40% знизити шкідливі викиди в атмосферу.

"Нагадаю, екологія і якість повітря, це саме ті сфери, які найбільше страждають в Індії і потребують негайних змін. Але на відміну від більшості екологічних ініціатив, які вимагають значних фінансових витрат та обмежують прибутки, використання українського КАП-EFA замість витрат, дає гарантовану економію коштів. Що, в свою чергу, створює ідеальний баланс між економічним зростанням та збереженням екології. Наш прилад має національні сертифікати якості.

Індійський сертифікат якості EFA

"Найбільша особиста амбіція Моді полягає в тому, щоб Індію визнали світовою наддержавою. І в цьому, якраз, може допомогти активне оснащення індійських двигунів внутрішнього згорання українськими каталізаторами палива",  - вважає підприємець.

За словами автора патенту, індійські вчені та керівники були вражені показниками EFA.

"Уявіть, нещодавні випробування приладу EFA (модифікації КТ-14) на діючому локомотиві офіційно зафіксувало 19,4 % реальної економії палива! Це відбувається за рахунок унікальної технології розщеплення палива на складові, якої немає в жодної країни. Таких показників навіть близько не досягають аналоги з США чи Китаю. Якщо врахувати, що потужний індійський локомотив витрачає 1000 кг палива на годину, то окупність приладу становить менше тижня! Наші індійські партнери побачили в цьому ефективний засіб для заробляння грошей там, де раніше цього не могли уявити. Окрім гарантованої економії коштів, використання EFA дає потужний, миттєвий ефект покращення екології – знижує кількість шкідливих викидів на 40%!, що становить вирішальну цінність EFA для Індії.

Адже, при централізованому оснащенні приладами EFA носіїв двигунів внутрішнього згорання,  це дає надію для всієї Індії не лише поліпшити екологію і якість повітря, але й значно покращити ВВП та фінансові показники в економіці. До того ж EFA дає аналогічні показники і в приватних авто, вантажних машинах, автобусах, військовій техніці, в авіаційній та корабельній галузі, тощо. Все це разом дало б гарний імпульс економічним відносинам двох країн, а для України, зокрема, забезпечило б додаткові бонуси і стимули політичної підтримки від Індії на міжнародній арені", - впевнений Петро Любенко.  

Автор патенту повідомив ЗМІ,  що виробництво приладів за індійськими контрактами буде відбуватись в Україні - а це робочі місця, податки, тощо.

"Але, з іншої сторони, мушу констатувати, що потенціал виробництва українських каталітичних активаторів зараз використовується максимум на 1%. І якби український уряд, Президент Володимир Зеленський, звернули б увагу на це вітчизняне ноу-хау, то всі наявні переваги які дає КАП, могли б служити на благо України",  - підсумував Петро Любенко.

Як відомо, раніше високу якість приладів та високі показники економії палива і зниження викидів технології КАП підтвердили випробування в КП "Київпастранс", "Укрзалізниці" тощо. А нещодавні успішні випробування КАП на базі Університету НАУ та на Дунайському пароплавстві відкрили українському приладу шлях на міжнародний ринок.

Довідка

Що таке Каталітичний активатор палива КАП (міжнародні бренди - Enggsol Fuel Activator (EFA) та Catalytic Fuel Activator (CFA)

Каталітичний активатор палива був розроблений на початку 2000-х років українськими вченими корпорації ТОВ "Еко-авто-тітан", яка володіє усіма правами на винахід. У якості додаткового гаджету КАП встановлюється на паливоток і працює на усіх видах та типах двигунів внутрішнього згорання. За рахунок низки спеціальних фільтрів, паливо проходить кілька стадій розщеплення і активації на молекулярному рівні. При чому, прилад демонструє найвищі показники корисної дії серед аналогів, а саме економію витрат палива від 10% - 20 %, та зменшення димності і шкідливих викидів двигуна до 50%, при значному покращенні компресії і збереженні потужності двигуна.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Тарас Чмут, Миколай Сєрга й Еліна Світоліна розповідають про реальні будні волонтерів і фондів у подкасті «Варті» від Нової пошти

Arricano закликає подбати про літніх людей та долучитися до благодійної ініціативи

Білорусь вивезла щонайменше 2219 українських дітей: вона їх перевиховує, мілітарізує та використовує у пропаганді

Асоціація «М’ясної галузі» про катастрофічну ситуацію у м’ясній галузі та свинарстві та вакцинопрофілактику АЧС

Як український бізнес допомагає ветеранам повернутися до мирного життя: підсумки проєкту "Навігація повернення ветеранів: професійні рішення для компаній"

Станьте частиною наймасштабнішої логістичної виставки в Україні: XXXІ День Логіста та DistributionMaster-2024!

Рішення про арешт із заставою у 500 мільйонів гривень безпрецедентне та перевищує будь-які розумні межі

Допомогли понад 5 мільйонам людей. Чеська гуманітарна організація "Людина в біді" відзначає 10-річчя роботи в Україні

"Майбутнє є!": Danone спільно з МОЗ запускає масштабну соціальну ініціативу, що посилить систему медичної реабілітації

Sense Bank, Мінекономіки, ФРП та Фонд енергоефективності запускають спільний проєкт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА