Інтерфакс-Україна
16:49 06.09.2024

"УДАР Віталія Кличка" вимагає зняти політичну облогу Чернігова

2 хв читати
"УДАР Віталія Кличка" вимагає зняти політичну облогу Чернігова

Заява Партії "УДАР Віталія Кличка"

5 вересня Чернігівську міську раду вкотре заблокували озброєні силовики. Застосували силу та паралізували роботу всіх структурних підрозділів, зокрема тих, які займаються забезпеченням ЗСУ, підготовкою Чернігова до опалювального сезону тощо.

Привід, через який правоохоронці прийшли з обшуками в будівлю органу місцевого самоврядування – рішення міськради 7-річної давнини від 2017 року, які є у відкритому доступі.

До цього влада через силовиків неодноразово намагалася зривати сесію міськради, силовим шляхом не допускати депутатів до зали. До цього – мінували приміщення. До цього – на центральному рівні заблокували виділення громадою Києва 25 млн грн. допомоги чернігівцям на фортифікації. До цього – вручали підозри, викликали на "бесіди", залякували депутатів. До цього – блокували бюджет міста. До цього – засипали місто судовими позовами. До цього – незаконно через ручні суди зняли обраного громадою міського голову. Цілий серіал з елементами диктатури.

Чернігів – північні ворота України. Місто-герой було оточене російськими окупантами та дало гідну відсіч ворогу. Облога Чернігова російськими загарбниками тривала понад один місяць. Атаки політиків від влади на Чернігів зокрема та місцеве самоврядування в цілому тривають не перший рік.

А місцеве самоврядування – фундамент демократії. Обшуки, тиск, залякування, погрози, підозри, незаконне стеження руйнують цей фундамент. Цього неможливо не помітити. З цим неможливо змиритися.

Натомість Україна потребує сильної та захищеної демократії, щоб стати повноцінним членом європейської родини та цивілізованого світу. Бо демократія – це показник спільних цінностей: одна з яких – недопустимість диктатури.

Дотримання в державі демократичних принципів потрібні нашим захисникам, щоб бути впевненими, що їх країну, за яку вони ризикують життям, чекає незалежне демократичне майбутнє.

Демократія потрібна Україні для Перемоги. Демократична і сильна Україна не потрібна лише ворогу.

Партія "УДАР" нагадує представниками влади, які намагаються знищити місцеве самоврядування: так вже було в 2014 році, коли декому здалося, що демократія – неважлива. Наслідки тих часів добре відомі: відповідальність – неминуча.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Як позбутися хаосу у фінансах, якщо у вас кілька карток і гаманців

Енергія бізнесу від Forbes Ukraine – щорічний форум про розвиток енергетики

У Броварах стартували продажі квартир фінального будинку житлового комплексу «Лісовий квартал»

На Полтавщині діти загиблих воїнів отримали подарунки від авіакомпанії "Українські вертольоти"

XX Ювілейний Міжнародний Форум з кардіології та кардіохірургії збере у Києві провідних світових експертів

Український ветеран, який пішки йде до Брюсселя, зустрівся з Мерцом і подарував йому свій бойовий шеврон

У Києві відбувся 11-й Київський міжнародний економічний форум: “Ukraine 2.0: The Power of People”

"Sky Lords" під командуванням вірменського командира Дмитра Кочаряна: холодна війна розуму й технологій

Кам’янське з робочим візитом відвідала Заступник Керівника Офісу Президента України Ірина Верещук. Разом відкрили у нашому місті Центр соціальної підтримки захисників та їхніх родин - Білоусов

Другий безбар’єрний марафон пройде у Києві 25-26 жовтня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА