Інтерфакс-Україна
16:43 30.09.2024

Автоматичний статус УБД: як, коли, кому: юристи-волонтери запрошують військовослужбовців на відкритий вебінар

2 хв читати

Нещодавно Уряд затвердив новий Порядок надання статусу учасника бойових дій — тепер це можна буде зробити в автоматичному режимі. Як працюватиме оновлена процедура українським захисникам, ветеранам та членам їхніх родин розкажуть на відкритій онлайн-зустрічі 4 жовтня. 

Про це повідомляють організатори — Юридичний Гончаренко центр. У команді кажуть: під час онлайн-зустрічі кваліфіковані юристи роз’яснять учасникам процес отримання автоматичного статусу УБД — що треба знати, як відбуватиметься процедура й коли чекати на зміни. 

"З прийняттям нового Порядку надання статусу УБД на нашу гарячу лінію щодня звертаються десятки військових, аби отримати роз’яснення щодо змін в законодавстві та нової процедури. Ми вирішили провести відкритий вебінар, де детально пояснимо, як тепер можна буде отримати статус УБД, коли це запрацює та які дані необхідно буде надавати. Також відповімо на запитання щодо статусу УБД й не тільки", — ділиться директор Юридичного Гончаренко центру Микола Брюховецький. 

Зокрема серед тем онлайн-зустрічі:

  • Зміни в законодавстві щодо отримання статусу учасника бойових дій
  • Нова процедура отримання УБД
  • Коли запрацюють нові норми?
  • Розбір кейсів допомоги військовим, ветеранам та членам їхніх родин

Вебінар відбудеться у п’ятницю, 4 жовтня, о 15:00. Аби долучитися до обговорення актуальних питань, достатньо заповнити коротку реєстраційну форму за цим посиланням. Після цього команда Юридичного Гончаренко центру надішле всім зареєстрованим посилання на зустріч. Участь та консультації команди проєкту повністю безоплатні для всіх українців.


 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київ прощається з родиною морпіха, яка загинула під час обстрілу

«Укрнафта» остаточно завершила угоду про придбання мережі Shell

Україна - країна можливостей: як пройшов ІІІ-й UKRAINE INVESTMENT CONGRESS 2025

"Євросолідарність" подала законопроєкт, який суттєво обмежує позасудові обшуки: тільки у випадках особливо тяжких злочинів або корупції

UCSC MRKTNG AWARDS: долучайтеся до першої української професійної маркетинг-премії для ТРЦ

Офіційна заява Наглядової ради АТ "Галичфарм" щодо рейдерського втручання у діяльність компанії

UGB спрямував майже 5,5 млрд грн на підтримку енергопроєктів у першому півріччі 2025 року

Нова пошта та Western Bid об’єднуються, щоб допомогти українському бізнесу продавати за кордон

«Укрнафта» сплатила дивіденди до державного бюджету: 5 мільярдів гривень за результатами 2024 року

Без застави та додаткових платежів: ОТП БАНК пропонує зручне фінансування на купівлю нерухомості від «Інтергал-Буд»

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА