Інтерфакс-Україна
13:00 12.11.2024

Sense Bank та Черкаська ОВА підписали меморандум про співпрацю

2 хв читати

Як повідомили банкіри на своєму офіційному сайті, документ підписано 4 листопада. Меморандум про співпрацю між установами став продовженням всеукраїнського освітнього проєкту «Джерело Енергії», який розпочався 13 жовтня у Черкасах.

Метою угоди є співпраця між Черкаською ОВА та Sense Bank в галузі сприяння мікро, малому та середньому бізнесу, а також у напрямах підтримки інноваційної діяльності, інвестиційних проєктів, грантів, впровадження енергоефективних та енергогенеруючих ініціатив представниками ММСБ, представників територіальних громад та ОСББ і ЖБК.

Член Правління Sense Bank Андрій Соколов, коментуючи подію зазначив, що розширення співпраці між банком та ОВА матиме позитивний вплив на громаду та бізнес у регіоні.

«Підписаний меморандум – це перший крок та фундамент для подальшої плідної співпраці. Такі кроки сприяють подальшому напрацюванню спільних програм та долучення сторін до вже існуючих ініціатив й кредитних програм. Попереду на нас чекає багато роботи та у кінцевому результаті саме представники місцевих територіальних громад, бізнесу та ОСББ відчують на собі переваги плідної співпраці між нашими установами»’, — заявив Андрій Соколов.

Нагадаємо, що під час заходу, що відбувся 13 жовтня у Черкаській ОВА Заступник Міністра економіки України Андрій Телюпа, Член Правління Sense Bank Андрій Соколов, Директор Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк та Член Правління Фонду розвитку підприємництва Віктор Катренич розповіли про діючі програми пільгового кредитування для енергоефективних рішень територіальних громад, бізнесу та ОСББ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відкриття "Вело ЗТШ": на Закарпатті запустили ділянку нового туристичного маршруту

У Київраді звернуться до президента щодо звільнення голови Деснянської РДА Бахматова, який побив жінку

Форум Промисловців: Вироблено в Україні – це подія від Forbes, що присвячена українській індустрії

Президента України закликають присвоїти Андрію Парубію звання Герой України – петиція

Будинку №3 житлового комплексу Krona Park II присвоєна поштова адреса

В Україні запустили інформаційний портал Рад ВПО з інтерактивною картою

Укрнафта продовжує покращувати умови роботи своїх фахівців

Наглядова Рада "Галичфарм" заявляє, що спроба припинити співпрацю з "Артеріум" суперечить рішенню Вищого керівного органу товариства та інтересам компанії

Київська ТПП та посольство Єгипту домовилися про підтримку українського бізнесу в Африці

Навчання без блекаутів: Миргородський завод мінвод забезпечив автономне живлення для 9 освітніх закладів Миргорода

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА