15:20 03.12.2024

Роман Анзін: Попри війну, українська металургія має потенціал для відновлення

1 хв читати
IMG-9398
photos in album

До початку повномасштабного вторгнення частку металургійного сектору припадало близько 10-12% ВВП України, країна входила у ТОП 10 світових виробників. Проте з початком війни українська металургія зазнала значних втрат. За даними уряду, понад 50% металургійних підприємств було або зруйновано, або окуповано. Відновлення значення української металургії у світі вимагатиме більш гнучких і сучасних підходів. Про це у своїй колонці розповів генеральний директор компанії VARTIS Роман Анзін. 

На думку експерта, ключовим викликом для України є не відновлення старих гігантів, а створення нових, більш інноваційних виробництв. Результатом цього буде диверсифікація виробленої в країні продукції: нових типів металу для таких галузей як автомобільна промисловість та будівництво, а також металічних виробів, які зараз переважно імпортуються.

Важливо в першу чергу боротися за домінування українських виробників на внутрішньому ринку, що буде базою для розвитку експорту, переконаний Анзін. Розвиток внутрішнього ринку через масштабні інфраструктурні проекти з відбудови країни після війни може стати потужним драйвером попиту на металопродукцію. 

Виробники і національні мережі металоцентрів мають бути готові задовольнити попит у якісній продукції широкого асортименту у всіх регіонах України, підсумовує Анзін.

Роман Анзін — генеральний директор компанії VARTIS, понад 10 років досвіду корпоративного управління.  VARTIS — український оператор ринку металопрокату, провідний український металотрейдер.

 

ОСТАННЄ

"Наші люди прекрасні у своїй боротьбі" - у Києві показали виставу "Незламні"

14 березня у Києві відбудеться Саміт експортерів від Forbes – ключова подія для всіх, хто хоче масштабувати свій бізнес на міжнародні ринки

Чому важливо знати бізнес-англійську, навіть якщо ви не підприємець

Київстар на Mobile World Congress 2025: інновації, стійкість і новий рівень мобільного зв’язку

Головна подія з продажів KCCI SALES FORUM пройде 20 березня в КТПП

Девелопер передав тренажери для облаштування спортивної зали у ВЧ 3041 НГУ

Чому володіння англійською підвищує вашу конкурентоспроможність на ринку праці

3-я Міжнародна флебологічна конференція. У фокусі - флебологія сьогодення

Проєкт "Лінія дронів" – можливість потрапити в кращі БПЛА-підрозділи

УВКБ ООН та Міністерство національної єдності об'єднують зусилля для підтримки вимушено перемішених українців та збереженні їхнього зв’язку з домом

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА