Інтерфакс-Україна
14:45 24.12.2024

"Кока-Кола" до свят зробить подарунки людям, які опинилися в складних ситуаціях

2 хв читати
"Кока-Кола" до свят зробить подарунки людям, які опинилися в складних ситуаціях
Фото: https://www.facebook.com/photo/?fbid=1009417364563467&set=pcb.1009417417896795

Сім'ї, які опинилися в складних життєвих ситуаціях, до зимових свят отримають популярний напій від "Кока-Коли".

"На українському заводі "Кока-Кола Беверіджиз Україна" розпочато розлив півтора мільйонів пляшок Coca-Cola з написом на етикетці "Для тебе". Ці півторалітрові пляшки створені для того, щоб стати особливим подарунком для родин, що опинились у складних життєвих обставинах, багатодітних сімей, внутрішньо переміщених осіб, людей похилого віку, осіб з інвалідністю та жителів прифронтових територій", - повідомив Український Червоний Хрест (УЧХ) у фейсбуці у вівторок.

За словами директора з корпоративних зв'язків і сталого розвитку "Кока-Кола Беверіджиз Україна" Андрія Бублика, торік на зимові свята компанія на знак солідарності й підтримки подарувала один мільйон пляшок Coca-Cola українцям, які перебували в складних життєвих обставинах.

"Цього року ми вирішили збільшити кількість пляшок до півтора мільйона. Вони вже прямують країною завдяки Українському Червоному Хресту, Благодійному фонду "М.Р.І.Я" та волонтерам-співробітникам нашої компанії",- розповів Бублик.

Як зазначив генеральний директор Українського Червоного Хреста Максим Доценко, УЧХ протягом двох років підтримує цю ініціативу, передаючи напої громадам у співпраці з партнерами.

"Це ще один прояв уваги та турботи до людей під час війни. Віримо, що підтримка має велике значення, особливо в найскладніший період життя", - наголосив Доценко.

Починаючи з 24 лютого 2022 року Система компаній "Кока-Кола" спільно з Фондом Кока-Кола зобов'язалися забезпечити українців благодійною допомогою на суму понад $35 млн.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лондонська школа економіки запускає програму «Освіта для перемоги»: як на неї податись

Шостий центр ментального здоров’я мережі ПОВЕРНЕННЯ відкрили в Хмельницькому

ІМВ КНУ об’єднав студентів 46 вишів на конкурс есе про українську дипломатію

Бійці 3 армійського корпусу розповіли, як використовують зарядні станцій від "Української команди": "для роботи дронів та зв'язку"

Хід на прорив: як український бізнес вчиться стратегувати у невизначеності

Військові заощадили понад 1,1 млн грн завдяки програмі Армія+ на АЗК під ТМ Parallel

Заява "УДАРу Віталія Кличка": Замість 3000 км популізму треба готувати Україну до складної зими

У Києві вручили національну премію "Скарб нації"

ОТП БАНК демонструє приріст кредитного портфеля у 2025 році - Володимир Мудрий

UCSC MRKTNG AWARDS: відкрито продаж квитків на першу українську маркетинг-премію для ТРЦ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА