11:56 27.12.2024

53-я поїздка за рік: Порошенко повіз на східний фронт чергову партію дронів і техніки

2 хв читати
53-я поїздка за рік: Порошенко повіз на східний фронт чергову партію дронів і техніки
Фото: https://www.facebook.com/petroporoshenko/

Народний депутат України Петро Порошенко повіз черговий вантаж допомоги для підрозділів Сил оборони: нічні та денні FPV-дрони, нічні "Мавіки", зарядні станцї EcoFlow, вантажівки та лазне-пральні комплекси, "Старлінки", екскаватори та іншу техніку на загальну вартість 63 мільйони гривень.

Цього року це вже 53 поїздка.

"Ми зустрічаємо ці різдвяні свята по-своєму, на роботі. Готуємо до відправки на фронт один з найбільших вантажів за рік. І так щотижня", – зазначив він у Facebook.

"Сьогодні веземо на Схід сотні FPV-дронів, EcoFlow, дизельних пічок, прально-душові комплекси, сотні нічних FPV-дронів, ноутбуки, екскаватори, шини, купольний РЕБ, "Старлінки", вантажівки, дефіцитні нічні "Мавіки", – розповів про вантаж Порошенко.

"До речі, щодо відвертої брехні деяких представників партії влади про наші "Мавіки". По-перше, вони кажуть, нібито ці дрони були закуплені за ваші гроші. Але всі ж знають, що Фонд Порошенка ніколи не збирав жодних донатів і повністю фінансується за рахунок наших з Мариною особистих коштів. І ця сума вже значно перевищує 6 500 000 000 гривень. По-друге, вони брешуть, що ці дрони півроку чекали на складах, поки ми "попіаримося". Показую офіційний документ, накладну щодо цих "Мавіків". Стоїть чітка дата отримання — 24 грудня. Отримали, прозвітували, відправили на фронт. Усе 24 грудня", – сказав Порошенко.

"Якби ці брехуни колись спробували попрацювати так само ефективно, як наша команда, відправляючи техніку для ЗСУ день у день, було б чудово. Але нам своє робити. На різдвяні, на новорічні свята. Бо нічого важливішого для нас, ніж допомога армії в порятунку держави, зараз не існує", – зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Київстар сплатив понад 32,7 млрд грн податків з початку повномасштабної війни

Залужний та Буданов зберігають лідерство за довірою українців – результати дослідження

КБФ проведе спеціальну подію, присвячену третій річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну

Податки аптечних ритейлерів, які входять до АПАУ, перевищили 4,5 млрд грн у 2024 році

ОТП БАНК на конференції «Агрокосмонавти 2025» презентував актуальні програми для агробізнесу на цей рік

Соціальний проєкт "Майбутнє Є!" мовить історіями лікарів та пацієнтів про значення медичної реабілітації в Україні

Травма невизначеності: ми не побачимось більше ніколи?!

International Forum: "DIGITAL CODE: 2025" – цифрові технології для фінансового сектору

Микола Палієнко та Tabula Rasa інвестували у британський стартап RICH, що захищає інтелектуальну власність через блокчейн

В Україні реалізовано близько 80 проєктів з модернізації житлових будинків у 2024 році

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА