Інтерфакс-Україна
10:28 14.02.2025

В Україні реалізовано близько 80 проєктів з модернізації житлових будинків у 2024 році

3 хв читати

Переважна більшість житлового фонду України - це будинки, зведені у період з 1950-х по 1990-ті роки, серед яких найпоширенішими є "сталінки", "хрущовки" та "брежнєвки". Ці будинки проектувалися з урахуванням потреб того часу, але десятиліття експлуатації без належного технічного обслуговування призвели до зношення всіх конструкцій. Сьогодні багато з них потребують негайних капітальних ремонтів: від оновлення покрівлі та фасадів до модернізації всіх внутрішньобудинкових систем.

Більшість таких будинків знаходяться в управлінні керуючих компаній, або ж їх мешканці об'єдналися в ОСББ. Проте навіть за умов раціонального розподілу коштів у мешканців часто бракує фінансів для великих проєктів реновації.

Цю проблему вдалося частково вирішити завдяки інвестиційній компанії "Євродім". Її модель співпраці полягає в тому, що компанія вкладає в ці будинки власні кошти, закуповує матеріали, виконує якісний ремонт у зазначені терміни, а мешканці поступово повертають надані інвестиції протягом наступних 9 місяців без додаткових комісій чи прихованих платежів.

За 2024 рік "Євродім" реалізувала 77 проєктів модернізації житлових будинків по всій Україні, інвестувавши понад 8 мільйонів гривень. Серед найбільш поширених видів робіт - ремонт покрівель та місць загального користування і вхідних груп, а також відновлення всіх внутрішньобудинкових систем водопостачання.

Водночас чималий попит був і на ремонти електромереж, заміну вікон і дверей, а також фасадні роботи. Такі звернення також не залишаються без уваги, адже кожен із цих напрямів має велике значення для енергоефективності та збереження будинків у належному стані.

"Цьогоріч ми спостерігаємо значне зростання кількості звернень від ОСББ та будинків, що перебувають в управлінні керуючих компаній. Проблема жахливого стану житлового фонду в Україні залишається вкрай актуальною, тим паче війна вносить свої корективи. Загалом наша компанія виконала понад 400 успішних проєктів по всій країні, що охоплюють як капітальні ремонти, так і модернізаційні роботи. Ми активно співпрацюємо з Фондом енергоефективності, і це дозволяє нам спільно виконувати масштабні проєкти. Наш пріоритет - допомогти українцям зробити їх житло безпечним, комфортним та енергоефективним", - зазначила Людмила Ісмайлова, директор інвестиційної компанії "Євродім".

Найбільше проєктів із реновації житлового фонду цьогоріч вдалось виконати у Запоріжжі, Луцьку, Сумах, Житомирі та Рівному.

Загалом, всі ремонти багатоквартирних будинків в 11 обласних центрах України демонструють, що комплексна модернізація житлового фонду - це не лише технічне завдання, а й соціальна місія. Кожен реалізований проєкт - це крок до підвищення якості життя українців, зменшення витрат на утримання будинків та створення більш енергоефективного середовища.

Якщо ваш будинок також потребує оновлення, фахівці "Євродім" готові допомогти. Звертайтесь за телефоном +38(067)400-63-97, заповнюйте форму: https://docs.google.com/forms/d/1oKylMaGEC2vHJW2oS-7G-qRsnE2Pq8XkupTcW7rG4PA/edit або залишайте заявку на нашому сайті https://eurodim.online/ . Разом ми зробимо ваше житло комфортним, безпечним та сучасним!

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Керівник IDS Ukraine (ТМ "Моршинська", ТМ "Миргородська") Марко Ткачук увійшов до переліку 25 найкращих CEO України за версією Forbes

Європейська увага до українського вітру: австрійська делегація вивчає закарпатський досвід енергетичної стійкості

ОТП БАНК отримав нагороду HR PRO Awards за благодійний проєкт OTP Bank Helps Ukraine

Реальність крізь мистецтво: виставка Фанні Лешевальє за підтримки БФ Solidarity у Львові

У Луцьку відкрили сьомий центр ментального здоров’я всеукраїнської мережі ПОВЕРНЕННЯ

Український шаховий клуб GRECO виграв корпоративний чемпіонат світу (FIDE World Corporate Chess Championship 2025), що відбувся в індійському Гоа

Alliance Novobud у жовтні продовжила активні роботи на Montreal House, Krona Park II і «Лісовому кварталі»

V Український будівельний конгрес відбудеться 21 листопада в Києві

Турбота, яку можна надіслати: набір Нової пошти та ORNER

Державний Sense Bank запроваджує нові можливості для українських експортерів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА